50% bonus do 600 PLN - powiększają wygraną o 12%, czyli grasz bez podatku

50% bonus do 600 PLN - powiększają wygraną o 12%, czyli grasz bez podatku
NA MARZEC 2017:
Bukmacherzy.com
Dla typerów
Statystyki i analizy
Podserwisy
Wyniki na żywo
Poker
Kasyno
Bet365 najpopularniejszy bukmacher na świecie.
Odbierz 200 zł bonusu i graj u lidera.
Partnerzy
Konkursy typerów
Zapraszamy do licznych konkursów
Konkurs Nagroda
Gorąca zima 2000 zł
Konkurs Bundesliga 220zł
Konkurs Ekstraklasa 220 zł
Konkurs Premier League 220 zł
Konkurs Primera Division 220 zł
TyperEkstraklasy.com 2000 zł

ABC początkującego typera

Ile to razy oglądając z przyjaciółmi mecz w telewizji padało hasło – „Przecież oni muszą to wygrać, na swoim stadionie są niepokonani!”. Wraz z gwizdkiem sędziego w 93 min patrzyłeś tylko dumnie na tablice wyników na której widniało 3-1 i chociaż była dzika satysfakcja, pozostawał pewien niedosyt. Najwidoczniej do tej pory nie zdawałeś sobie sprawy, iż istnieje takie coś jak zakłady bukmacherskie, przy których Twoja wiedza daje naprawdę duży zysk.

Zacznijmy od początku. Firma bukmacherska, jest to organizacja, która zajmuje się przyjmowaniem zakładów na dane wydarzenia, a wydarzeń tych jest właściwie nieskończenie wiele. Zaczynając od wszelkich istniejących spotkań sportowych takich jak piłka nożna, koszykówka, hokej, baseball (i wiele więcej), a kończąc na wyborach prezydenckich w Twoim kraju. Masz wiedzę w którymś z tych tematów? No to możesz zacząć na tym zarabiać.

Klienci firm bukmacherskich

Klienci firm bukmacherskich dzielą się na wiele podgrup. Postaramy się przedstawić dwie najbardziej widoczne:

1. Ludzie interesujący się sportem. Posiadający ogromną wiedzę w danych dziedzinach. Nie rzadko są to również sportowcy: byli zawodnicy jak i obecnie grający. Jednym słowem są to pasjonaci, którzy postanowili swoją pasję, którą w tym wypadku jest sport obrócić w dodatkowe korzyści. Poczynając od ogromnej satysfakcji, a kończąc na korzyści materialnej. Jest to najbardziej barwna grupa, ponieważ zakłady bukmacherskie stały się poniekąd ich wielkim hobby, a nawet sposobem na życie. Do tej grupy zaliczają się także liczni fani sportu i bardzo duża grupa kibiców.

2. Druga grupa to ludzie nie mający większego pojęcia o sporcie, jednak potrafiący wykorzystać pewne informacje. Tak zgadza się. W tej „branży” znajdziemy również ludzi, którzy w życiu nie widzieli żadnego meczu hokeja na lodzie, a w NHL (najlepszej lidze hokeja na świecie) potrafią trafić wyniki zdecydowanej większości spotkań. Ta grupa nastawia się wyłącznie na zysk, a co za tym idzie traci ogromną przyjemność, która jest zarezerwowana dla pierwszej grupy.

Pierwszy konieczny wymóg jaki przed Tobą stawia firma bukmacherska abyś mógł korzystać z jej usług to ukończenie 18 roku życia. Jest to regulowane prawnie i nie da się ominąć tej kwestii. Gdy osiągniesz ten wiek nic nie stoi na przeszkodzie, aby się gdzieś wybrać i wnieść zakład na przywołanych na początku gospodarzy. Tylko gdzie zawierać zakłady bukmacherskie?

Bukmacherzy - firmy, które przyjmują zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy dzielą się na dwa rodzaje, a są to:
 
1. Bukmacherzy naziemni -  w środowiskowym slangu zwani „ziemniakami”.  Jest to rodzaj „sklepu” gdzie zamiast towaru kupuje się zakłady. Wybierasz te, które Cię interesują, płacisz Pani przy okienku i w zamian dostajesz kupon podobny do tego z kolektury lotto, który można zamienić na pieniążki w tym samym okienku, gdy tylko Twoje typy okażą się prawidłowe. Można tam spotkać dużo innych osób interesujących się sportem, wymienić  się poglądami itp. Minusem bukmacherów naziemnych jest jednak fakt, iż Twoja wygrana podlega 10% podatkowi. Następną wadą może być pogoda: gdy za oknem pogoda jest nieciekawa, a z nieba spadają tony deszczu to trzeba ubrać kurtkę i ruszyć w drogę. Czy istnieje jakaś alternatywa? Oczywiście. A są nią:

2. Bukmacherzy online  – wystarczy usiąść przed komputerem, wejść na stronę jednego z wielu istniejących na rynku bukmacherów (np. Bet365, SportingBet, Betsson, Expekt) i zaczyna się zabawa.

Na początku jednak czeka nas proces rejestracji. Należy podać wszystkie swoje dane osobowe, celem otworzenia konta i możliwości wnoszenia zakładów w danej firmie. Zdecydowana większość, to renomowane firmy bukmacherskie, posiadające wszystkie konieczne licencje - zalecamy korzystać z firm rekomendowanych przez Bukmacherzy.com. Nasze dane osobowe są u nich w 100% bezpieczne ponieważ firmy te funkcjonują w sposób podobny, do funkcjonowania banków. Obracają one naprawdę dużymi środkami i nie mogą sobie pozwolić na choćby małe uchybienia dotyczące przechowywania naszych danych personalnych. Gdy przebrniemy przez ten krótki proces (3-5 min.) jesteśmy już szczęśliwym posiadaczem konta gracza w danym serwisie. Teraz konieczne jest wpłacenie środków na nasze wirtualne konto, aby w przyszłości móc wnosić za nie zakłady. Do tego niezbędne jest konto bankowe. Pełny opis opcji wpłacania oraz wypłacania środków z serwisów bukmacherskich znajdziesz w temacie „ Wpłaty i Wypłaty u bukmachera online”. Przelewamy środki na konto bankowe danej firmy, a ona dodaje te środki do naszego wirtualnego konta w ich serwisie. Teraz sprawa wygląda już prawie identycznie jak ma to miejsce w przypadku „ziemniaków”. Należy tutaj tylko napomknąć, iż zgodnie z prawem Unii Europejskiej wygrane u bukmacherów internetowych nie są objęte żadnym podatkiem (do kwoty wolnej) oraz przy założeniu nowego konta oraz złożeniu depozytu, jesteśmy witani bonusami w postaci dodatkowych kwot na wnoszenie zakładów.

Krótkie podsumowanie

Reasumując. Aby móc wejść w świat zakładów bukmacherskich, musisz spełnić następujące warunki:
- Mieć ukończone 18 lat.
- Jeżeli chcesz grać u bukmacherów internetowych, musisz posiadać konto bankowe
- Dodatkowym plusem będzie posiadanie wiedzy na temat danych dziedzin sportu

Zapraszamy do działu bukmacherzy online w którym przedstawiamy dokładnie każdą z firm, a także do porównywarki bukmacherów - tam w łatwy sposób znajdziesz różnice między różnymi firmami.

 

Tables in English
Typy na dziś


200 zł dla NOWYCH KLIENTÓW w marcu!

Betsson - 15 zł za zakłady
Co weekend: Zakłady bez ryzyka
+ BONUS POWITALNY!!!

Bonusy na zakłady bukmacherskie
Zakłady bez ryzyka
Bukmacher
Bonus
Odbierz
175zł
222zł
150 zł
200zł
100 zł
Top bonusy bukmacherskie
Bukmacher
Bonus
Odbierz
200zł
400+10 zł free
200euro
200 zł
550zł
150zł
200 zł
Transmisje Video
Forum bukmacherskie
Ostatnie posty na forum
Przejdź do forum
Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Nasza witryna używa cookies, aby się dowiedzieć więcej o polityce cookies kliknij tutaj
   MARZEC 2017:
Totolotek - HIT!
20zł freebet i 550zł bonus
Zakłady video. Sprawdź »
ForBet
  600 zł BONUS!   Wygrane większe o 12 % 
Bet365 
  Bonus 100% 200ZŁ   NAJLEPSZA OFERTA ZAKŁADÓW LIVE 
Betsson (HOT!!!)
BEZ RYZYKA 150PLN:
 KLIKNIJ TUTAJ »
BetSafe
  150 zł Bonus powitalny   +60zł na zakłady BEZ RYZYKA w SerieA i Ligue1
UNIBET
Zakłady live i video. Niezłe kursy i bogata oferta.
BEZ RYZYKA 200zł»
Expekt
15 lat doświadczenia
Kod prom.: bonexpekt
CashBack 222 zł »
Sportingbet
Kod bonusowy:
BUKMACHERZY
175zł BONUS>>>