Ekstraklasa 2017/2018
Ekstraklasa 2017/2018
Bukmacherzy.com
Dla typerów
Statystyki i analizy
Podserwisy
Wyniki na żywo
Atrakcyjne kursy, zakłady na żywo. Polski legalny bukmacher.

Odbierz 10PLN za samą rejestrację
Partnerzy
Regulamin Ekstraklasa
Regulamin konkursu Ekstraklasy, sezon: 2015/2016 r.
Organizatorzy: Bukmacherzy.com

Nowy konkurs rusza od 1. września 2015.
W lipcu pula nagród to 100 Euro w następnych miesiącach 200 Euro
Aby otrzymać nagrodę trzeba mieć aktywne konto (przynajmniej 1 depozyt)

Nagrody przyznawane są dla najlepszych typerów danego miesiąca wg rankingu.

 • 1
  W konkursie Ekstraklasa 2015/2016  mogą brać udział wyłącznie zarejestrowani użytkownicy serwisu Bukmacherzy.com
  Rejestracja w Bukmacherzy.com
 • 2
  Należy posiadać konto u bukmachera internetowego  i dokonać chociaż jednego depozytu. Jeżeli nie masz jeszcze konta w William Hill to należy założyć je bezpłatnie z linku prowadzącego do ze strony Bukmacherzy.com:

 • 3
  W konkursie należy oddać jak najlepsze typy (najlepiej z analizami) w danej kolejce ekstraklasy. W tym celu należy zalogować się do swojego konta w Bukmacherzy.com, a następnie przejść do działu Ekstraklasa i oddać swoje typy.

  Należy przy danym meczu zaznaczyć swój typ, dokładny wynik i analizę. Typujemy : 1, X, 2. Za każdy typ przyznawana jest odpowiednia ilość punktów. Należy pamiętać, że punkty za analizę przyznajemy za napisanie min. 400 znaków.

  Konkurs trwa od 1. września aż do odwołania. Do konkursu można dołączyć w każdym momencie i walczyć o nagrody danego miesiąca.
 • 4
  Za każdy poprawny typ i analizę otrzymujesz punkty wg kursu na dany typ
  a. Punktacja obowiązująca do odwołania:
  - za prawidłowe wytypowanie meczu poprzez typ: 1, X lub 2: kurs w  na dany typ.
  - za prawidłowe wytypowanie poprawnego wyniku: 1pkt na dany typ.
  - za dodanie analizy do swojego typu: 2pkt (analiza musi posiadać min. 400 znaków i typ musi być trafiony aby punkty były doliczone).

  Analiza powinna być starannie napisana: z polskimi literami, bez błędów ortograficznych i gramatycznych. Dodatkowo powinna być w 100% związana z typem i na temat. Nasza załoga każdy typ zatwierdza przed jego publikacją i ma prawo do odrzucania analiz, które nie będą spełniać pewnych standardów. Oczywiście analizy krótsze mogą być wpisywane i będą także publikowane jednak punkty będą przyznawane za min. 400 znakową analizę.

  Zabrania się kopiowania analiz innych użytkowników, wykorzystywania treści i opisów do których nie ma się praw autorskich.
 • 5
  W podserwisie Ekstraklasa tworzone są rankingi typerów według których później nagradzać będziemy najlepszych typerów. Rankingi tworzone są na podstawie zdobytych punktów w danym miesiącu i są naliczane w czasie rzeczywistym. W ten sposób po każdym meczu możesz śledzić swoją aktualną pozycję w rankingu.
  a. Co miesiąc nagradzać będziemy 12 osób na podstawie punktów.
 • 6
  W przypadku gdy kilka osób będzie miało tyle samo punktów w danej kolejce, nagrodę otrzyma osoba która jako pierwsza oddała swoje typy.
 • 7
  Sponsorem nagród jest . Ze względu, że nagrody sponsoruje w celu otrzymania nagrody i oddawania typów należy posiadać własne konto gracza. Osoby nie posiadające kont w muszą zarejestrować się w z odpowiednich linków kierujących na stronę z serwisu Bukmacherzy.com  

  W konkursie nie można zakładać kilku kont. Jeden gracz może posiadać jedno konto konkursowe. Osoby, które będą chciały oszukiwać i zakładać kilka kont będą blokowane, a w przypadku zajęcia zwycięskiego miejsca dyskwalifikowane i w konsekwencji nie otrzymają żadnych nagród!
 • 8
  Nagrody w konkursie
  a. Nagrody za dany miesiąc:
 • Aby otrzymać nagrodę trzeba mieć aktywne konto (przynajmniej 1 depozyt)
  Nagrody w kolejnych miesiącach:
  1. miejsce 100 PLN
  2. miesjce 70 pln
  3. miejsce 50 pln

  Nagroda przyznawana jest w formie kodów PaySafeCard. Kod zostanie przesłany emailem

  c. Nagrody przekazywane są jednorazowo i organizatorzy mają miesiąc czasu na przekazanie nagród który liczony jest od czasu uzyskania niebędnych informacji od graczy/zwycięzców. Nagrody w przypadku dobrej współpracy z użytkownikami będą przekazywane na bieżąco do tygodnia. W przypadku niewyjaśnionych sytuacji, trudnościami technicznymi okres ten może zostać wydłużony, ale nagrody z pewnością będą wypłacane i przekazywane.
 • 9
  W przypadku pytań, ewentualnych błędów, sugestii i innych kwestiach związanych z konkursem prosimy pisać maila:
  Adres maila: konkursy[małpa]bukmacherzy.com

  W razie pytań można także pisać na forum w odpowiednim temacie pod adresem :
  http://www.typujemy.pl/forum/ - Pytania do Supportu
 • 10
  Regulamin może zostać zmieniony w każdym momencie trwania ligi, dlatego też użytkownik przed typowaniem poszczególnych kolejek powinien zapoznać się z regulaminem obowiązującym w danym momencie.
 • 11
  Konkurs ma charakter rozrywkowy i informacyjny. Każdy gracz dobrowolnie bierze w nim udział i na własną odpowiedzialność. Korzystanie z typów w konkursie, zawieranie zakładów z wykorzystywaniem typów przedstawianych na stronie każdy bierze na własną odpowiedzialność. Konkurs pełni rolę rozrywkową i informacyjną na temat danych zdarzeń sportowych. Każdy gracz rejestrując się do firm bukmacherskich robi to na własną odpowiedzialność i zgadza się z regulaminami danych firm. Nie ponosimy odpowiedzialności za prezentowane kursy w podserwisie, opisy bukmacherów i inne informacje sportowo-bukmacherskie.
 • 12
  W konkursie mogą brać udział wyłącznie pełnoletnie osoby.
 • 13
  Każdy gracz zgadza się na otrzymywanie wiadomości w formie newslettera związanego z konkursem i Ekstraklasą z którego można się wypisać w dziale Newslettery po zalogowaniu się do swojego konta.
 • 14
  W danym miesiącu Użytkownik może wygrać w konkursie ogrganizowanym przez jednego sponsora tylko raz. Przyznawana jest wówczas najbardziej korzystna dla Gracza nagroda,a w pozostałych konkursach przechodzi ona na kolejnego w klasyfikacji Zawodnika.
 • 15
  W przypadku zdarzeń nie opisanych w regulaminie i kwestii spornych decydujący głos mają Organizatorzy konkursu.
Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia