Bukmacher:
Kurs:
1.86

Fernando Torres

Cracovia po świetnym meczu pokonała Wisłę w derbach Krakowa. Do przerwy wynik brzmiał 2-1. Teraz zawodnicy trenera Zielińskiego będą chcieli potwierdzić swoją dobrą formę u siebie. Przy Kałuży Cracovia wygrała ostatnich 5 spotkań ligowych strzelając w nich 18 bramek (9 przed przerwą i 9 po przerwie). Widać, że są w gazie. Stwarzają sporo sytuacji. Mecz z Podbeskidziem ma dodatkowy smaczek. Trenerem gości jest Podoliński, który został zwolniony z Cracovii. I jestem pewny, że będzie się starał zrobić wszystko aby szczególnie tutaj się pokazać. Podbeskidzie w defensywie oczywiście gra słabo. Ale za to w ataku potrafi zaskoczyć. Akcja bramkowa na 1-0 w meczu z Legią palce lizać. Widać, że jak chcą to potrafią. Ich ostatnie 7 meczów wyjazdowych to 9 zdobytych goli. Potrafią zaskakiwać. W dobrej formie znajduje się Mateusz Szczepaniak. Robert Demjan strzelił gole w dwóch ostatnich meczach i jeszcze Adam Mójta, który potrafi sieknąć z lewej nogi. Wygląda więc na to, że ten mecz ma potencjał na to, aby już od początku było ciekawie. 2 gole do przerwy jak pokazały mecze Cracovii i Podbeskidzia są zdecydowanie do zrobienia. A kurs - 1. połowa: Powyżej 1.5 @ 2.625 - bardzo zachęcający i myślę, że warto spróbować.