William Hill - ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 25 EURO »
1. Kliknij TUTAJ i zarejestruj się wpisując kod: PL25
2. Postaw zakład za 10€. Otrzymasz 25 EUR!
Euroliga 2014/2015
Euroliga 2014/2015
Euroliga 2013/2014
Euroliga 2013/2014
Euroliga 2014/2015
Euroliga 2014/2015
Zakłady - kursy
Bukmacherzy.com
Zagraj u lidera zakładów
William Hill. Przekazujemy
25 EUR na DARMOWY ZAKŁAD
Giełda zakładów
Dla typerów
Statystyki i analizy
Podserwisy
Wyniki na żywo
Poker
Kasyno
Bet365 najpopularniejszy bukmacher na świecie.
Odbierz 200 zł bonusu i graj u lidera.
Partnerzy
TabeleInformacje
Zwiń
Oznaczenia typów
M: Meczy,W: Wygranych, R: Remis, P: Przegranych, Gole Gz: Gole zdobyte, Gs: Gole stracone,Rg: Różnica goli, Pkt: punkty
Tabela Euroliga
Poz. Nazwa PKT W P % M MH MA WH WA PH PA Pkt+ Pkt- Pkt+H Pkt-H Pkt+A Pkt-A
1 Maccabi Tel Aviv 165130 9468 1083 Maccabi Tel Aviv maccabi_tel_aviv 100 5 2 1 - 3 1 2 1 1 - 1 256 244 92 76 164 168 Array Array 1
2 CSKA Moscow 165130 9560 1083 CSKA Moscow cska_moscow 167 4 2 - - 2 1 1 1 1 - - 183 148 99 80 84 68 Array Array 1
3 Unicaja 165130 9634 1083 Unicaja unicaja 187 4 2 - - 2 1 1 1 1 - - 165 147 87 84 78 63 Array Array 1
4 Limoges 165130 9345 1083 Limoges limoges 70 3 1 1 - 2 1 1 1 - - 1 147 152 71 60 76 92 Array Array 1
5 ALBA BERLIN 165130 9354 1083 ALBA BERLIN alba_berlin 76 3 - 3 - 3 2 1 - - 2 1 221 255 137 168 84 87 Array Array
6 Cedevita 165130 14264 1083 Cedevita cedevita 48 2 - 2 - 2 1 1 - - 1 1 123 149 63 78 60 71 Array Array
Tabela Euroliga
Poz. Nazwa PKT W P % M MH MA WH WA PH PA Pkt+ Pkt- Pkt+H Pkt-H Pkt+A Pkt-A
1 Crvena Zvezda Beograd 165136 9578 1081 FMP BC fmp_bc 177 5 2 1 - 3 2 1 2 - - 1 233 214 152 131 81 83 Array Array 1
2 Olympiacos CFP 165136 9421 1081 Olympiacos CFP olympiacos_cfp 80 4 2 - - 2 1 1 1 1 - - 134 125 63 57 71 68 Array Array 1
3 Laboral Kutxa 165136 9632 1081 Tau Ceramica tau_ceramica 187 3 1 1 - 2 1 1 1 - - 1 145 132 88 69 57 63 Array Array 1
4 Samsunspor 165136 36249 1081 BC Neptunas bc_neptunas 118 3 1 1 - 2 1 1 1 - - 1 152 169 83 81 69 88 Array Array 1
5 Galatasaray 165136 9647 1081 Galatasaray CC galatasaray_cc 206 3 1 1 - 2 1 1 1 - - 1 139 140 71 64 68 76 Array Array
6 Valencia 165136 9626 1081 Pamesa Valencia pamesa_valencia 187 3 - 3 - 3 1 2 - - 1 2 195 218 68 71 127 147 Array Array
Tabela Euroliga
Poz. Nazwa PKT W P % M MH MA WH WA PH PA Pkt+ Pkt- Pkt+H Pkt-H Pkt+A Pkt-A
1 Panathinaikos 165133 9422 1079 Panathinaikos panathinaikos 80 5 2 1 - 3 2 1 2 - - 1 250 231 175 150 75 81 Array Array 1
2 Fenerbahce Ulker 165133 9656 1079 Ulker Istanbul ulker_istanbul 206 5 2 1 - 3 1 2 1 1 - 1 241 241 77 74 164 167 Array Array 1
3 Barcelona 165133 9601 1079 Barcelona barcelona 187 4 2 - - 2 1 1 1 1 - - 161 144 83 81 78 63 Array Array 1
4 FC Bayern Munchen 165133 29161 1079 FC Bayern Munchen fc_bayern_munchen 76 3 1 1 - 2 1 1 1 - - 1 162 158 81 75 81 83 Array Array 1
5 EA7 Emporio Armani Milano 165133 9472 1079 Armani Jeans Milano armani_jeans_milano 101 2 - 2 - 2 1 1 - - 1 1 137 155 63 78 74 77 Array Array
6 Turow Zgorzelec 165133 9551 1079 Turow Zgorzelec turow_zgorzelec 162 2 - 2 - 2 1 1 - - 1 1 153 175 76 91 77 84 Array Array
Tabela Euroliga
Poz. Nazwa PKT W P % M MH MA WH WA PH PA Pkt+ Pkt- Pkt+H Pkt-H Pkt+A Pkt-A
1 Real Madrid 165127 9629 1077 Real Madrid real_madrid 187 6 3 - - 3 2 1 2 1 - - 268 229 192 154 76 75 Array Array 1
2 Zalgiris Kaunas 165127 9517 1077 Zalgiris Kaunas zalgiris_kaunas 118 5 2 1 - 3 1 2 1 1 - 1 233 205 97 63 136 142 Array Array 1
3 Anadolu Efes 165127 9644 1077 Efes Pilsen efes_pilsen 206 5 2 1 - 3 2 1 1 1 1 - 226 216 144 141 82 75 Array Array 1
4 Unics Kazan 165127 9572 1077 Unics Kazan unics_kazan 167 4 1 2 - 3 2 1 1 - 1 1 236 220 160 138 76 82 Array Array 1
5 BC Nizhny Novgorod 165127 16919 1077 BC Nizhny Novgorod bc_nizhny_novgorod 167 4 1 2 - 3 1 2 1 - - 2 234 295 88 86 146 209 Array Array
6 Sassari 165127 9494 1077 Sassari sassari 101 3 - 3 - 3 1 2 - - 1 2 223 255 75 82 148 173 Array Array
Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia