Euroliga 2014/2015
Euroliga 2014/2015
Euroliga 2013/2014
Euroliga 2013/2014
Euroliga 2014/2015
Euroliga 2014/2015
Zakłady - kursy
Bukmacherzy.com
Zagraj u lidera zakładów
William Hill. Przekazujemy
25 EUR na DARMOWY ZAKŁAD
Giełda zakładów
Dla typerów
Statystyki i analizy
Podserwisy
Wyniki na żywo
Poker
Kasyno
Bet365 najpopularniejszy bukmacher na świecie.
Odbierz 200 zł bonusu i graj u lidera.
Partnerzy
TabeleInformacje
Zwiń
Oznaczenia typów
M: Meczy,W: Wygranych, R: Remis, P: Przegranych, Gole Gz: Gole zdobyte, Gs: Gole stracone,Rg: Różnica goli, Pkt: punkty
Tabela Euroliga
Poz. Nazwa PKT W P % M MH MA WH WA PH PA Pkt+ Pkt- Pkt+H Pkt-H Pkt+A Pkt-A
1 Crvena Zvezda Beograd 165136 9578 1081 FMP BC fmp_bc 177 3 1 1 - 2 1 1 1 - - 1 157 151 76 68 81 83 Array Array 1
2 Samsunspor 165136 36249 1081 BC Neptunas bc_neptunas 118 3 1 1 - 2 1 1 1 - - 1 152 169 83 81 69 88 Array Array 1
3 Galatasaray 165136 9647 1081 Galatasaray CC galatasaray_cc 206 3 1 1 - 2 1 1 1 - - 1 139 140 71 64 68 76 Array Array 1
4 Laboral Kutxa 165136 9632 1081 Tau Ceramica tau_ceramica 187 2 1 - - 1 1 - 1 - - - 88 69 88 69 - - Array Array 1
5 Olympiacos CFP 165136 9421 1081 Olympiacos CFP olympiacos_cfp 80 2 1 - - 1 - 1 - 1 - - 71 68 - - 71 68 Array Array
6 Valencia 165136 9626 1081 Pamesa Valencia pamesa_valencia 187 2 - 2 - 2 1 1 - - 1 1 132 142 68 71 64 71 Array Array
Tabela Euroliga
Poz. Nazwa PKT W P % M MH MA WH WA PH PA Pkt+ Pkt- Pkt+H Pkt-H Pkt+A Pkt-A
1 Fenerbahce Ulker 165133 9656 1079 Ulker Istanbul ulker_istanbul 206 4 2 - - 2 1 1 1 1 - - 168 150 77 74 91 76 Array Array 1
2 Barcelona 165133 9601 1079 Barcelona barcelona 187 4 2 - - 2 1 1 1 1 - - 161 144 83 81 78 63 Array Array 1
3 FC Bayern Munchen 165133 29161 1079 FC Bayern Munchen fc_bayern_munchen 76 3 1 1 - 2 1 1 1 - - 1 162 158 81 75 81 83 Array Array 1
4 Panathinaikos 165133 9422 1079 Panathinaikos panathinaikos 80 3 1 1 - 2 1 1 1 - - 1 159 158 84 77 75 81 Array Array 1
5 EA7 Emporio Armani Milano 165133 9472 1079 Armani Jeans Milano armani_jeans_milano 101 2 - 2 - 2 1 1 - - 1 1 137 155 63 78 74 77 Array Array
6 Turow Zgorzelec 165133 9551 1079 Turow Zgorzelec turow_zgorzelec 162 2 - 2 - 2 1 1 - - 1 1 153 175 76 91 77 84 Array Array
Tabela Euroliga
Poz. Nazwa PKT W P % M MH MA WH WA PH PA Pkt+ Pkt- Pkt+H Pkt-H Pkt+A Pkt-A
1 Real Madrid 165127 9629 1077 Real Madrid real_madrid 187 2 1 - - 1 1 - 1 - - - 80 71 80 71 - - Array Array 1
2 Anadolu Efes 165127 9644 1077 Efes Pilsen efes_pilsen 206 2 1 - - 1 1 - 1 - - - 82 76 82 76 - - Array Array 1
3 BC Nizhny Novgorod 165127 16919 1077 BC Nizhny Novgorod bc_nizhny_novgorod 167 2 1 - - 1 1 - 1 - - - 88 86 88 86 - - Array Array 1
4 Sassari 165127 9494 1077 Sassari sassari 101 1 - 1 - 1 - 1 - - - 1 86 88 - - 86 88 Array Array 1
5 Unics Kazan 165127 9572 1077 Unics Kazan unics_kazan 167 1 - 1 - 1 - 1 - - - 1 76 82 - - 76 82 Array Array
6 Zalgiris Kaunas 165127 9517 1077 Zalgiris Kaunas zalgiris_kaunas 118 1 - 1 - 1 - 1 - - - 1 71 80 - - 71 80 Array Array
Tabela Euroliga
Poz. Nazwa PKT W P % M MH MA WH WA PH PA Pkt+ Pkt- Pkt+H Pkt-H Pkt+A Pkt-A
1 CSKA Moscow 165130 9560 1083 CSKA Moscow cska_moscow 167 4 2 - - 2 1 1 1 1 - - 183 148 99 80 84 68 Array Array 1
2 Maccabi Tel Aviv 165130 9468 1083 Maccabi Tel Aviv maccabi_tel_aviv 100 3 1 1 - 2 1 1 1 - - 1 172 175 92 76 80 99 Array Array 1
3 Unicaja 165130 9634 1083 Unicaja unicaja 187 2 1 - - 1 - 1 - 1 - - 78 63 - - 78 63 Array Array 1
4 Cedevita 165130 14264 1083 Cedevita cedevita 48 1 - 1 - 1 1 - - - 1 - 63 78 63 78 - - Array Array 1
5 Limoges 165130 9345 1083 Limoges limoges 70 1 - 1 - 1 - 1 - - - 1 76 92 - - 76 92 Array Array
6 ALBA BERLIN 165130 9354 1083 ALBA BERLIN alba_berlin 76 1 - 1 - 1 1 - - - 1 - 68 84 68 84 - - Array Array
Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia
    Typer tygodnia

4000 PLN co miesiąc dla najlepszych typerów
Zagraj teraz
Winmasters
Bonus 50% do 444 pln od razu po wpłacie  odbierz teraz