William Hill - Darmowy zakład 25 EURO: odbierz tutaj»
godz. 21:00 Aston Vill.. - Southampto..
1: 5.00 x: 3.50 2: 1.73 ZAGRAJ TERAZ>>
Euroliga 2014/2015
Euroliga 2014/2015
Euroliga 2013/2014
Euroliga 2013/2014
Euroliga 2014/2015
Euroliga 2014/2015
Zakłady - kursy
Bukmacherzy.com
Zagraj u lidera zakładów
William Hill. Przekazujemy
25 EUR na DARMOWY ZAKŁAD
Giełda zakładów
Dla typerów
Statystyki i analizy
Podserwisy
Wyniki na żywo
Poker
Kasyno
Bet365 najpopularniejszy bukmacher na świecie.
Odbierz 200 zł bonusu i graj u lidera.
Partnerzy
TabeleInformacje
Zwiń
Oznaczenia typów
M: Meczy,W: Wygranych, R: Remis, P: Przegranych, Gole Gz: Gole zdobyte, Gs: Gole stracone,Rg: Różnica goli, Pkt: punkty
Tabela Euroliga
Poz. Nazwa PKT W P % M MH MA WH WA PH PA Pkt+ Pkt- Pkt+H Pkt-H Pkt+A Pkt-A
1 Real Madrid 165127 9629 1077 Real Madrid real_madrid 187 11 5 1 - 6 3 3 3 2 - 1 524 464 307 248 217 216 Array Array 1
2 Anadolu Efes 165127 9644 1077 Efes Pilsen efes_pilsen 206 10 4 2 - 6 3 3 2 2 1 1 441 422 219 214 222 208 Array Array 1
3 Zalgiris Kaunas 165127 9517 1077 Zalgiris Kaunas zalgiris_kaunas 118 9 3 3 - 6 3 3 2 1 1 2 456 436 240 202 216 234 Array Array 1
4 BC Nizhny Novgorod 165127 16919 1077 BC Nizhny Novgorod bc_nizhny_novgorod 167 9 3 3 - 6 2 4 1 2 1 2 468 526 154 162 314 364 Array Array 1
5 Unics Kazan 165127 9572 1077 Unics Kazan unics_kazan 167 8 2 4 - 6 4 2 2 - 2 2 447 440 300 281 147 159 Array Array
6 Sassari 165127 9494 1077 Sassari sassari 101 7 1 5 - 6 3 3 1 - 2 3 491 539 249 251 242 288 Array Array
Tabela Euroliga
Poz. Nazwa PKT W P % M MH MA WH WA PH PA Pkt+ Pkt- Pkt+H Pkt-H Pkt+A Pkt-A
1 CSKA Moscow 165130 9560 1083 CSKA Moscow cska_moscow 167 12 6 - - 6 3 3 3 3 - - 535 447 289 231 246 216 Array Array 1
2 Maccabi Tel Aviv 165130 9468 1083 Maccabi Tel Aviv maccabi_tel_aviv 100 10 4 2 - 6 2 4 1 3 1 1 478 466 165 159 313 307 Array Array 1
3 Unicaja 165130 9634 1083 Unicaja unicaja 187 10 4 2 - 6 4 2 3 1 1 1 473 454 310 296 163 158 Array Array 1
4 ALBA BERLIN 165130 9354 1083 ALBA BERLIN alba_berlin 76 8 2 4 - 6 3 3 1 1 2 2 456 483 226 234 230 249 Array Array 1
5 Limoges 165130 9345 1083 Limoges limoges 70 7 1 5 - 6 3 3 1 - 2 3 431 481 220 225 211 256 Array Array
6 Cedevita 165130 14264 1083 Cedevita cedevita 48 7 1 5 - 6 3 3 - 1 3 2 418 460 202 234 216 226 Array Array
Tabela Euroliga
Poz. Nazwa PKT W P % M MH MA WH WA PH PA Pkt+ Pkt- Pkt+H Pkt-H Pkt+A Pkt-A
1 Olympiacos CFP 165136 9421 1081 Olympiacos CFP olympiacos_cfp 80 12 6 - - 6 3 3 3 3 - - 451 405 233 199 218 206 Array Array 1
2 Galatasaray 165136 9647 1081 Galatasaray CC galatasaray_cc 206 9 3 3 - 6 3 3 3 - - 3 499 495 275 235 224 260 Array Array 1
3 Crvena Zvezda Beograd 165136 9578 1081 FMP BC fmp_bc 177 9 3 3 - 6 3 3 2 1 1 2 479 452 209 193 270 259 Array Array 1
4 Samsunspor 165136 36249 1081 BC Neptunas bc_neptunas 118 9 3 3 - 6 4 2 3 - 1 2 475 514 338 332 137 182 Array Array 1
5 Laboral Kutxa 165136 9632 1081 Tau Ceramica tau_ceramica 187 8 2 4 - 6 3 3 2 - 1 3 450 467 245 245 205 222 Array Array
6 Valencia 165136 9626 1081 Pamesa Valencia pamesa_valencia 187 7 1 5 - 6 2 4 1 - 1 4 437 458 147 140 290 318 Array Array
Tabela Euroliga
Poz. Nazwa PKT W P % M MH MA WH WA PH PA Pkt+ Pkt- Pkt+H Pkt-H Pkt+A Pkt-A
1 Barcelona 165133 9601 1079 Barcelona barcelona 187 12 6 - - 6 3 3 3 3 - - 504 435 247 217 257 218 Array Array 1
2 Panathinaikos 165133 9422 1079 Panathinaikos panathinaikos 80 10 4 2 - 6 3 3 3 1 - 2 488 441 265 213 223 228 Array Array 1
3 Fenerbahce Ulker 165133 9656 1079 Ulker Istanbul ulker_istanbul 206 10 4 2 - 6 2 4 1 3 1 1 492 481 155 154 337 327 Array Array 1
4 EA7 Emporio Armani Milano 165133 9472 1079 Armani Jeans Milano armani_jeans_milano 101 8 2 4 - 6 3 3 1 1 2 2 445 470 227 229 218 241 Array Array 1
5 Turow Zgorzelec 165133 9551 1079 Turow Zgorzelec turow_zgorzelec 162 7 1 5 - 6 3 3 1 - 2 3 449 508 234 248 215 260 Array Array
6 FC Bayern Munchen 165133 29161 1079 FC Bayern Munchen fc_bayern_munchen 76 7 1 5 - 6 4 2 1 - 3 2 477 520 318 348 159 172 Array Array
Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia
    Na poniższy mecz  0% marży bukmachera

AC Milan
vs
Inter


Kursy zerowa marża:
2,94     3,35    2,74   

 
Sprawdź teraz