Liga angielska 2016/2017
Liga angielska 2016/2017
Bukmacherzy.com
Dla typerów
Statystyki i analizy
Podserwisy
Wyniki na żywo
Atrakcyjne kursy, zakłady na żywo. Polski legalny bukmacher.

Odbierz 10PLN za samą rejestrację
Partnerzy
Regulamin Liga angielska
Edycja konkursu 2016/2017

Regulamin konkursu ligi angielskiej, sezon: 2016/2017 r.
Organizatorzy:  i Bukmacherzy.com
Aby wziąć udział zarejstruj się na stronie Pinnacle- tutaj 
Konkurs rozpoczynamy w sierpniu 2016.
Pierwszym miesiącem za jaki będą przyznawane nagrody jest sierpień 2016.
Aby otrzymać nagrodę trzeba mieć aktywne konto (przynajmniej 1 depozyt)

Nagrody przyznawane są dla najlepszych typerów danego miesiąca wg rankingu.

 • 1
  W konkursie ligi angielskiej  mogą brać udział wyłącznie zarejestrowani użytkownicy serwisu Bukmacherzy.com
  Rejestracja w Bukmacherzy.com
 • 2
  Należy posiadać konto u bukmachera internetowego Pinnacle i dokonać chociaż jednego depozytu. Jeżeli nie masz jeszcze konta w Pinnacle to należy założyć je bezpłatnie z linku prowadzącego do Pinnacle ze strony Bukmacherzy.com:
  Zarejestruj się w Pinnacle z tego linku, aby brać udział w konkursie
 • 3
  W konkursie należy oddać jak najlepsze typy (najlepiej z analizami) w danej kolejce ligi angielskiej. W tym celu należy zalogować się do swojego konta w Bukmacherzy.com, a następnie przejść do działu ligi angielskiej i oddać swoje typy.

  Należy przy danym meczu zaznaczyć swój typ, dokładny wynik i analizę. Typujemy : 1, X, 2. Za każdy typ przyznawana jest odpowiednia ilość punktów. Należy pamiętać, że punkty za analizę przyznajemy za napisanie min. 400 znaków.

  Do konkursu można dołączyć w każdym momencie i walczyć o nagrody danego miesiąca.
 • 4
  Za każdy poprawny typ i analizę otrzymujesz punkty wg kursu na dany typ
  a. Punktacja obowiązująca do odwołania:
  - za prawidłowe wytypowanie meczu poprzez typ: 1, X lub 2: kurs w [Pinnacle] na dany typ.
  - za prawidłowe wytypowanie poprawnego wyniku: 1pkt na dany typ.
  - za dodanie analizy do swojego typu: 2pkt (analiza musi posiadać min. 400 znaków i typ musi być trafiony aby punkty były doliczone).

  Analiza powinna być starannie napisana: z polskimi literami, bez błędów ortograficznych i gramatycznych. Dodatkowo powinna być w 100% związana z typem i na temat. Nasza załoga każdy typ zatwierdza przed jego publikacją i ma prawo do odrzucania analiz, które nie będą spełniać pewnych standardów. Oczywiście analizy krótsze mogą być wpisywane i będą także publikowane jednak punkty będą przyznawane za min. 400 znakową analizę.

  Zabrania się kopiowania analiz innych użytkowników, wykorzystywania treści i opisów do których nie ma się praw autorskich.
 • 5
  W podserwisie liga_angielska tworzone są rankingi typerów według których później nagradzać będziemy najlepszych typerów. Rankingi tworzone są na podstawie zdobytych punktów w danym miesiącu i są naliczane w czasie rzeczywistym. W ten sposób po każdym meczu możesz śledzić swoją aktualną pozycję w rankingu.
  a. Co miesiąc nagradzać będziemy 9 osób na podstawie punktów.
 • 6
  W przypadku gdy kilka osób będzie miało tyle samo punktów w danej kolejce, nagrodę otrzyma osoba która jako pierwsza oddała swoje typy.
 • 7
  Sponsorem nagród jest Pinnacle. Ze względu, że nagrody sponsoruje Pinnacle w celu otrzymania nagrody i oddawania typów należy posiadać własne konto gracza. Osoby nie posiadające kont w Pinnacle muszą zarejestrować się w Pinnacle z odpowiednich linków kierujących na stronę z serwisu Bukmacherzy.com (Zarejestruj konto z tego linku).

  W konkursie nie można zakładać kilku kont. Jeden gracz może posiadać jedno konto konkursowe. Osoby, które będą chciały oszukiwać i zakładać kilka kont będą blokowane, a w przypadku zajęcia zwycięskiego miejsca dyskwalifikowane i w konsekwencji nie otrzymają żadnych nagród!
 • 8
  Nagrody w konkursie - sponsorem nagród jest Pinnacle
  a. Nagrody za dany miesiąc:
  Aby otrzymać nagrodę trzeba mieć aktywne konto (przynajmniej 1 depozyt)
  1. miejsce 100 PLN 
  2. miesjce 70 pln 
  3. miejsce 50 pln


  Nagrody zostaną przekazane poprzez kody PaySafeCard

  c. Nagrody przekazywane są jednorazowo i organizatorzy mają miesiąc czasu na przekazanie nagród który liczony jest od czasu uzyskania niebędnych informacji od graczy/zwycięzców. Nagrody w przypadku dobrej współpracy z użytkownikami będą przekazywane na bieżąco do tygodnia. W przypadku niewyjaśnionych sytuacji, trudnościami technicznymi okres ten może zostać wydłużony, ale nagrody z pewnością będą wypłacane i przekazywane.
 • 9
  W przypadku pytań, ewentualnych błędów, sugestii i innych kwestiach związanych z konkursem prosimy pisać maila:
  Adres maila: konkursy[małpa]bukmacherzy.com

  W razie pytań można także pisać na forum w odpowiednim temacie pod adresem :
  http://www.typujemy.pl/forum/ - Pytania do Supportu
 • 10
  Regulamin może zostać zmieniony w każdym momencie trwania ligi, dlatego też użytkownik przed typowaniem poszczególnych kolejek powinien zapoznać się z regulaminem obowiązującym w danym momencie.
 • 11
  Konkurs ma charakter rozrywkowy i informacyjny. Każdy gracz dobrowolnie bierze w nim udział i na własną odpowiedzialność. Korzystanie z typów w konkursie, zawieranie zakładów z wykorzystywaniem typów przedstawianych na stronie każdy bierze na własną odpowiedzialność. Konkurs pełni rolę rozrywkową i informacyjną na temat danych zdarzeń sportowych. Każdy gracz rejestrując się do firm bukmacherskich robi to na własną odpowiedzialność i zgadza się z regulaminami danych firm. Nie ponosimy odpowiedzialności za prezentowane kursy w podserwisie, opisy bukmacherów i inne informacje sportowo-bukmacherskie.
 • 12
  W konkursie mogą brać udział wyłącznie pełnoletnie osoby.
 • 13
  Każdy gracz zgadza się na otrzymywanie wiadomości w formie newslettera związanego z konkursem i Ekstraklasą z którego można się wypisać w dziale Newslettery po zalogowaniu się do swojego konta.
 • 14
  W danym miesiącu Użytkownik może wygrać w konkursie ogrganizowanym przez jednego sponsora tylko raz. Przyznawana jest wówczas najbardziej korzystna dla Gracza nagroda,a w pozostałych konkursach przechodzi ona na kolejnego w klasyfikacji Zawodnika.
 • 15
  W przypadku zdarzeń nie opisanych w regulaminie i kwestii spornych decydujący głos mają Organizatorzy konkursu.
Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia
   PROMO 2017:
Totolotek - HIT!
20zł rejestracja i 700zł bonus 100% od wpłaty
Zakłady video. Sprawdź » kod prom.: BUK720
ForBet - warto!
  650 zł BONUS 100%!   Kod: BON650  
Licencja w Polsce! 
Fortuna - NEW!
  10zł freebet+BON 400zł   Licencja w Polsce!
GRAJ ZAKŁADY NA ŻYWO
10 zł za rejestrację>>
 Kod prom.: 10pln
 
BetClic
  200 zł BONUS 
UNIBET
Zakłady live i video. Niezłe kursy i bogata oferta.
BEZ RYZYKA 200zł»
Expekt
15 lat doświadczenia
Kod prom.: bonexpekt
CashBack 222 zł »
Miejsce na reklamę!