2 9%

1x2 - 1
1.35

Blade22 (Typujemy.pl)

Odnosząc się do meczu na Old Trafford, Młoty przyjadą nieprawdopodobnie zbudowane wyeliminowaniem Kogutów z Pucharu Ligi (2:1). Ale osobiście jestem zdania, że tamten mecz bardziej przegrał Tottenham, niż wygrał West Ham. Ku przypomnieniu, w pierwszej połowie the Hammers mieli tylko 28% posiadania piłki, w drugiej połowie - przy podobnej statystyce - stracili gola, a i tak wygrali! Szacun dla WHU, ale nie robi to na mnie wrażenia. No i standardowy problem ekipy Big Sama, czyli strzelanie golu. W lidze ukąsili tylko trzynastokrotnie, za to mogą się pochwalić rekordowym ośmiokrotnym zachowaniem czystego konta. I wydaje mi się, że ta statystyka będzie odzwierciedlać wydarzenia na OT. Jeżeli udało się na Lane z Kogutami, chyba warto spróbować też na Teatrze Marzeń. Tyle tylko, że zawodnicy Moyesa ponownie się rozpędzają. Patrząc w nieodległą przeszłość, zaczęło się od 1:0 z Szachtarem, następnie było 3:0 na Villa Park, by finalnie zrobić 2:0 w Stoke-on-Trent w Pucharze Ligi. Zaglądając w najbliższą przyszłość i świąteczno - noworoczny rozkład jazdy, United dzisiaj podejmą Młoty, następnie zagrają na KC Stadium (Hull) i Carrow Road (Norwich), by rozpocząć nowy rok meczem z Tottenhamem na OT. Kalkulacja jest prosta: 4 mecze = 12 punktów. Czas najwyższy zacząć porządnie gonić czołówkę. Tym bardziej, że lada moment będą miały miejsce chociażby pomiędzy Chelsea i Arsenalem czy MC i Liverpoolem. Nie ma też tu dla mnie żadnego znaczenia absencja Van Persiego jak i niepewny występ Rooneya. W takiej sytuacji Welbeck powinien ogarnąć temat. Porażki "at home" z WBA, Newcastle i Evertonem to już chyba wystarczająca liczba kompromitacji "at home".