2 21%

Podwójna szansa - x2
1.60

Soccer Typujemy.pl

(16) Newcastle (0-0-2 0-3) podejmie (20) West Ham (0-0-2 2-7). Przewidywane składy:

Elliot - Manquillo, Lascelles, Clark, Mbemba - Merino, Hayden - Atsu, Perez, Ritchie - Joselu

Hart - Zabaleta, Reid, Fonte, Cresswell - Noble, Rice - Antonio, Ayew, Sakho - Chicharito

Goście po planowej niejako porażce z Man United, stracili ciężko zapracowane oczko w 93 minucie w Southampton. Grający od 33 minuty w 10 zawodnicy z Londynu wpierw odrobili dwa gole po trafieniach Hernandeza, by stracić gola na 2-3 z karnego. Ekipa Beniteza także ma 0 punktów, po porażce z Tottenhamem (0-2) oraz Huddersfield (0-1). Jak widać Sroki nie zdobyły nawet gola. Tutaj powinno być łatwiej bo defensywa Młotów mimo transferów spisuje się słabo, ale w trzecim meczu uważam, że drużyna Bilicia już jednak zapunktuje, a kluczowy okaże się ponownie Chicharito. Dodatkowo w tygodniu Newcastle odpało z Pucharu Ligi z Nottingham, natomiast West Ham na wyjeździe poprawił sobie humory wygrywając z Cheltenham.