Soccer Typujemy.pl

(8) Watford (6-3-4 22-21) podejmie (2) Manchester United (9-2-2 28-6).

Gomes - Femenia, Prodl, Kabasele, Mariappa, Zeegelaar - Cleverley, Doucoure, Hughes, Richarlison - Gray

de Gea - Lindelöf, Smalling, Young (Rojo) - Darmian (Valencia), Matic (Blind), Pogba (Fellaini), Herrera (Mata) - Rashford (Martial), Lukaku

Jose Mourinho ma przed sobą mecz z Arsenalem i skład zapewne będzie niewiadomą do końca, aby tacy gracze jak Valencia, czy Matic byli świeżsi. Portugalczyk ma jednak w kim wybierać, a zmian należy spodziewać się chyba w środku pola, które z Brighton nie wyglądało zbyt dobrze. Kolejne minuty bez gola Lukaku też robią swoje, a Ibrahimović dostaje swoje kolejne minuty. Watford po serii trzech porażek ograło 3-2 West Ham, oraz w weekend na wyjeździe Newcastle 3-0, więc atmosfera w szatni z pewnością się poprawiła. Zespół Silvy jest w tym sezonie bardzo groźny, urwali punkty Liverpoolowi, Arsenalowi, postraszyli też przecież Chelsea w Londynie. Spodziewamy się tutaj trudnej przeprawy dla Czerwonych Diabłów oraz sporej ilości rzutów rożnych, bo niewykluczone, że goście będą musieli tu gonić wynik. W trzech ostatnich meczach na boiskach rywali Manchester zdobył tylko jeden punkt (0-0 z Liverpoolem, 1-2 z Huddersfield, 0-1 z Chelsea). W meczach Manchesteru United na wyjeździe pada średnio zwykle powyżej 10 cornerów w meczu, z czego oni sami mają średnio prawie siedem. Dwucyfrowa liczba wydaje się w tych statystykach do osiągnięcia we wtorkowy wieczór na Vicarage Road.