HT/FT - 2/2
Bukmacher:
Kurs:
1.67

5 kolejka Ligi Mistrzów i najważniejszy mecz dla Juve w fazie grupowej. Szwedzi no cóż są waleczni i pokazali to w meczu z Olympiakosem. Niemniej Atletico Madryt obnażyło zupełnie ich siłę. Ani w Madrycie ani u siebie nie potrafili nawiązać walki z mistrzem Hiszpanii. Malmo u siebie jest niezłe, w szczególności przyjezdnym sprawia sztuczna murawa, na której się gra trochę inaczej (sam coś o tym wiem grając na Orliku). Juventus jest jednak za bardzo zmotywowany, by dziś przegrać. Goście przyjeżdzają w dobrych humorach po meczu z Lazio i w najsilniejszym składzie. Myślę, że im dalej w mecz tym napięcie większe, więc Juve będzie za wszelką cenę dążyło do ustawienia sobie tego spotkania. 1-0 do przerwy do optymalny wynik, by potem kontynuować cel po zwycięstwo w drugiej połowie. U siebie było 2-0 i był to najniższy możliwy wymiar kary, dziś to minimum wg mnie też się spełni.