2 4%

Obie drużyny strzelą gola? - Nie
1.57

Soccer Typujemy.pl

Nie oszukujmy się to będzie mecz do jednej bramki. Czy jednak Real znajdzie chwilę dekoncentracji, aby stracić gola z Legią? Oczywiście Królewscy stracili gola ze Sportingiem, cudem w końcówce wygrywając 2-1, czy w Dortmundzie (2-2), ale Mistrz Polski mimo zmiany trenera nie przeszedł metamorfozy w którą być może wielu uwierzyło po meczu z Lechią. Porażka w Szczecinie (2-3), nie doda pewności siebie zawodnikom Magiery, którzy mają za zadanie chyba tylko kompletnie się nie skompromitować. W Madrycie widzą, że bramki mogą być kluczowe jeśli chodzi o układ tabeli, więc maksymalnie powinni wykorzystać tak słabego rywala jak Legia do podreperowania

jego bilansu, bo Borussia dzięki temu jest przecież wyżej w tabeli i łatwo prowadzenia nie odda. Dwie bramki na połowę to chyba minimum na co trzeba się niestety na Estadio Santiago Bernabéu przygotować, zwłaszcza po weekendowym 6-1 z Betisem w Sevilli Realu. Być może Legii wyjdzie jakaś kontra, lub stały fragment gry, ale moim zdaniem Real przerwie serię pięciu spotkań z traconymi bramkami i pokona zespół z Warszawy do zera.