2 19%

Half Time - X
2.15

Soccer Typujemy.pl

(14) Wolfsburg (5-4-10 17-27) podejmie (5) Hoffenheim (8-10-1 35-19) po dwóch kolejnych porażkach w końcówkach spotkań z Koln (0-1)

i Augsburgiem (1-2). Goście po pierwszej ligowej porażce w Lipsku (1-2), rozbili Mainz aż 4-0, ale trzy bramki padły po 80 minucie meczu.

Przewidywane składy:

Benaglio - Knoche, Luiz Gustavo, R. Rodriguez - Guilavogui - Vieirinha, Seguin, Arnold, Gerhardt - Malli - Gomez

Trener: Ismael

Baumann - Süle, Vogt, B. Hübner - Kaderabek, Zuber - Rudy - Demirbay, Nad. Amiri - Uth, Kramaric

Trener: Nagelsmann

Wolfsburg balansuje nad strefą spadkową i to widać w tej rundzie - wszystkie trzy mecze kończyły się do przerwy zachowawczym remisowym wynikiem.

Rówineż Hoffenheim w Lipsku na przerwe schodziło z punktem. Oba zespoły mają zupełnie inne cele, ale spodziewam się tutaj także bardzo uważnej gry zorientowanej, aby zwłaszcza nie stracić gola. W pierwszym meczu 0-0, myśle, że do przerwy też będzie tutaj remisowo.