Bukmacher:
Kurs:
3.40

Typujemy.pl

(7) Eintracht Frankfurt (8-6-5 24-20) podejmie (5) Borussię Monchengladbach (9-4-6 30-30)

Hradecky - Salcedo, Hasebe, Falette - M. Wolf, Mascarell, Chandler - K.-P. Boateng, Gacinovic - Haller, Rebic

Sommer - Elvedi, Ginter, Vestergaard, Wendt - Kramer, Zakaria - Herrmann, Hazard - Stindl, Raffael

Goście po wpadce z Koln (1-2), gdzie stracili gola w 95 minucie, pokonali u siebie Augsburg (2-0). Eintracht po remisie (1-1) tutaj z Freiburgiem zdołał (3-1) wygrać w Wolfsburgu. Gospodarze nie są w tym sezonie przekonujący jednak na Commerzbank-Arena, gdzie wygrali tylko dwa mecze! (2-3-4). Goście zacięli się na wyjazdach - porażka w Kolonii, była ich trzecią z rzędu, ale niewiele brakowało, aby się przełamali. Ostatnie starcia pomiędzy tymi drużynami są bardzo wyrównane, po dwóch remisach (0-0, 0-0) w zeszłym sezonie oraz 1-1 do 90 minuty w Pucharze DFB, we wrześniu Eintracht wygrał na wyjeździe (1-0). I podobny przebieg powinna mieć ta konfrontacja otwierająca 20 kolejkę Bundesligi, z gospodarzami, mającymi problemy z wygrywaniem u siebie, oraz gośćmi, których w naszej ocenie stać na przełamanie wyjazdowej serii porażek. Bramkowy remis to nasz typ w tej rywalizacji.