x 57%
2 29%

1x2 - x
3.35

(12) Werder (8-9-10 30-32) podejmie (4) Eintracht Frankfurt (13-6-8 38-30), przewidywane składy

Pavlenka - Gebre Selassie, Veljkovic, Moisander, Augustinsson - Bargfrede - M. Eggestein, Delaney - Rashica, Junuzovic - M. Kruse

Hradecky - Russ, Hasebe, Abraham - da Costa, de Guzman, Chandler - M. Wolf, K.-P. Boateng - Jovic, Rebic

Goście to rewelacja tego sezonu, ciągle broniąca miejsca dającego przepustkę do Ligi Mistrzów, choćjak wiadomo na miejscach 2-6 spory ścisk w Bundeslidze. Werder przed przerwą na reprezentacje wyraźnie poprawił swoje notowania wygrywając trzy z czterech spotkań (3-1-0) zdecydowanie oddalając się od bezpośrednio zagrożonych spadkiem ekip. To szerszy efekt pracy Floriana Kohfeldta - Werder przegrał tylko jedno z ostatnich ośmiu spotkań i jest niepokonany również w ostatnich ośmiu na Weserstadion. Goście w ostatnich tygodniach są bezkompromisowi (6-0-3) od styczniowego remisu z Freiburgiem, ale też warto podkreślić, że przegrali ostatnie trzy wyjazdowe spotkania. Trudno wyrokować, jaka będzie dyspozycja obu drużyn po reprezentacyjnej przerwie, ale remis raczej może nie skrzywdzić żadnej z drużyn.