50% bonus do 600 PLN - powiększają wygraną o 12%, czyli grasz bez podatku

50% bonus do 600 PLN - powiększają wygraną o 12%, czyli grasz bez podatku
NA MARZEC 2017:
Bukmacherzy.com
Dla typerów
Statystyki i analizy
Podserwisy
Wyniki na żywo
Poker
Kasyno
Bet365 najpopularniejszy bukmacher na świecie.
Odbierz 200 zł bonusu i graj u lidera.
Partnerzy
Konkursy typerów
Zapraszamy do licznych konkursów
Konkurs Nagroda
Gorąca zima 2000 zł
Konkurs Bundesliga 220zł
Konkurs Ekstraklasa 220 zł
Konkurs Premier League 220 zł
Konkurs Primera Division 220 zł
TyperEkstraklasy.com 2000 zł

Analiza meczów

 

Gdybyśmy poprosili magistra matematyki o wytypowanie prawdopodobnego wyniku spotkania sportowego (przykładowo meczu piłki nożnej) bez jakiejkolwiek wiedzy na ten temat, jego odpowiedź będzie bardzo prosta. 33,3% na wygraną gospodarzy i tyle samo na remis oraz wygraną gości. Ciężko się nie zgodzić, nieprawdaż?


Po części tak, jednak możemy przechylić szalę zwycięstwa w naszą stronę za pomocą analizy danego spotkania sportowego. Na czym takowa analiza ma polegać?

Otóż polega ona na zebraniu jak największej ilości informacji na dany temat, które pozwolą nam w jak największy sposób wykluczyć czynnik losowy i zwiększą procentową szanse na wygraną danego zespołu na poziom powyżej wcześniej wspomnianych 33,3%. Gdy Pan magister wciąż będzie widział wyłącznie 33,3% na każdy możliwy rezultat, a my po dogłębnej analizie stwierdzimy, iż w tym spotkaniu goście mają bardzo małe szanse na wygraną to kto lepiej wytypuje wynik danego spotkania?

Od czego zacząć dobrą analizę spotkania?

Ważne, aby przed wytypowaniem wyniku spotkania zapoznać się choćby z tabelą danej ligii. Jest to tak zwana sucha analiza. Bazujemy wtedy na sytuacji danej drużyny w tabeli, ogólnie dostępnych statystykach ich spotkań przed własną publicznością jak i na wyjazdach.

Również H2H (head to head) czyli historii spotkań danych drużyn w ubiegłych latach jest bardzo ważna. Należy przy tym pamiętać, iż jest to tylko początek analizy i bazując wyłącznie na suchych statystkach nie można stać się graczem wygrywającym. Jest to najczęściej popełniany błąd wśród początkujących graczy. Należy pamiętać iż „statystki nie grają” jednak nie oznacza to, iż są one kompletnie bez znaczenia. Do wszystkich informacji należy podejść z należytym dystansem a to, że lider tabeli gra z beniaminkiem, nie oznacza pewnego zwycięstwa tego pierwszego.

 

Drugą bardzo ważną rzeczą na którą należy zwrócić uwagę są aktualne składy drużyn (np. Skład Legia Warszawa i statystyki danych zawodników) Są to również informacje ogólno dostępne, choćby na oficjalnych stronach danych zespołów. Jest to bardzo ważne, ponieważ w przypadku braku podstawowego bramkarza wraz z dwoma obrońcami szanse danej drużyny na zwycięstwo drastycznie maleją. Jest to element, który większość początkujących graczy pomija. W końcu po co marnować czas na dogłębniejszą analizę danego spotkania, skoro pierwsza drużyna gra z ostatnią w tabeli?


Tutaj zbliżyliśmy się do bardzo ważnego punktu analizy spotkań. Jeżeli jest chociaż jedna mała wątpliwość, lepiej odpuścić dane spotkanie. Po długiej analizie gdy znajdziemy coś niepasującego do wcześniejszego założenia staramy się je zbagatelizować. Jest to poważny błąd. Każdy punkt naszej analizy ma bardzo duże znaczenie. Nie można podporządkowywać całości pod pierwotne założenie.

Dalsza analiza może mieć już różny charakter. Możemy podejść do sprawy bardziej indywidualnie. Może tenisistka, która ma za 2 dni mecz, ma za tydzień egzamin maturalny? Możemy również sprawdzić prognozę pogody na dzień w którym dane spotkanie się odbędzie. W końcu w wielkim upale będzie się grało dużo wolniej niż zwykle.

Istotną sprawę odgrywa nasze zainteresowanie daną dziedziną sportu. Gdy jesteśmy na bieżąco z daną dyscypliną, łatwiej nam wytypować pewne wyniki, ponieważ mamy dostęp do wszelkich informacji i rzadko kiedy coś nam umknie. W przypadku wejścia w kompletnie nową dyscyplinę nie jest to już takie oczywiste i wiele ważnych informacji może nam po prostu umknąć.

 

Również ważną rolę odgrywa oglądanie danych wydarzeń sportowych. Pozwala nam to utwierdzić się w przekonaniu, iż nasza analiza była jak najbardziej trafna i do sukcesu zabrakło wyłącznie odrobiny szczęścia. W sporcie zawsze będą zdarzać się niespodzianki i to jest nieuniknione. Ważne aby jak najwięcej z nich ominąć właśnie przez naszą skuteczną analizę.

 

Przy analizie najważniejsze jest doświadczenie które zdobędziemy. Po rocznym typowaniu wyników danej ligi, będziemy w stanie zobaczyć wiele więcej niż początkujący gracz. Będziemy zdawać sobie sprawę, że ubiegło sezonowy remis mistrza kraju z drużyną która spadłą z Ligii był spowodowany absencją połowy podstawowego składu drużyny faworyta. Będziemy w stanie określić, które statystyki najbardziej odzwierciedlają szansę danej drużyny na zwycięstwo.

Należy znaleźć tutaj złoty środek, ponieważ każda oddzielna liga oraz dyscyplina sportowa rządzi się swoimi prawami. Tylko poprzez naszą ciężką pracę możemy odkryć te prawa i wykorzystać zdobytą wiedzę.


Wróćmy teraz do początku tego artykułu. Czy nadal uważasz, że w spotkaniu w którym możliwy jest jeden z trzech wyników, na każdy z nich przypada 33,3%?

Życzymy powodzenia w jak najtrafniejszych analizach.

Tables in English
Typy na dziś


200 zł dla NOWYCH KLIENTÓW w marcu!

Betsson - 15 zł za zakłady
Co weekend: Zakłady bez ryzyka
+ BONUS POWITALNY!!!

Bonusy na zakłady bukmacherskie
Zakłady bez ryzyka
Bukmacher
Bonus
Odbierz
175zł
222zł
150 zł
200zł
100 zł
Top bonusy bukmacherskie
Bukmacher
Bonus
Odbierz
200zł
400+10 zł free
200euro
200 zł
550zł
150zł
200 zł
Transmisje Video
Forum bukmacherskie
Ostatnie posty na forum
Przejdź do forum
Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Nasza witryna używa cookies, aby się dowiedzieć więcej o polityce cookies kliknij tutaj
   MARZEC 2017:
Totolotek - HIT!
20zł freebet i 550zł bonus
Zakłady video. Sprawdź »
ForBet
  600 zł BONUS!   Wygrane większe o 12 % 
Bet365 
  Bonus 100% 200ZŁ   NAJLEPSZA OFERTA ZAKŁADÓW LIVE 
Betsson (HOT!!!)
BEZ RYZYKA 150PLN:
 KLIKNIJ TUTAJ »
BetSafe
  150 zł Bonus powitalny   +60zł na zakłady BEZ RYZYKA w SerieA i Ligue1
UNIBET
Zakłady live i video. Niezłe kursy i bogata oferta.
BEZ RYZYKA 200zł»
Expekt
15 lat doświadczenia
Kod prom.: bonexpekt
CashBack 222 zł »
Sportingbet
Kod bonusowy:
BUKMACHERZY
175zł BONUS>>>