PROMOCJA DNIA: Każdy otrzymuje nagrodę za rejestrację - LEGALNY POLSKI BUKMACHER
Forbet: Bonus 100% do 600PLN
+ 50zł za darmo
z kodem: BON650
50zł otrzymasz po wpłacie 100zł

Warto wiedzieć

Znajdują się tutaj wskazówki dotyczące gry w zakładach bukmacherskich. Przestrzeganie tych zasad spowoduje na pewno zwiększenie Twoich szans w zostaniu dobrym typerem i odniesieniu sukcesów w tej trudnej przygodzie jaką jest bukmacherka.

Jak grać, by wygrać:

- Na początku przed rozpoczęciem grania ustal sobie swój system gry, którego się będziesz trzymać. Zwłaszcza ważny jest dobór stawek do poszczególnych typów, w zależności od jego prawdopodobieństwa.

 

- Nie obstawiaj zakładów z dyscyplin lub lig, o których nie masz zielonego pojęcia. Gra na przysłowiowego „czuja” prowadzi tylko do jednego, do porażki. Lepiej skupić się na wybranych sportach, którymi się interesujesz lub drużynach, które znasz i masz dobrze przeanalizowane.

 

- Zachowuj spokój zarówno po dużych wygranych jak i porażkach. Nie podpalaj się gdy przegrasz kupon i nie staraj się szybko tego odrobić, bo przez takie zachowanie możesz się tylko pogrążyć.

 

- Nie ma czegoś takiego jak pewniak. To jest tylko sport i teoretycznie każdy może wygrać z każdym, a o niespodziankę nie trudno.

 

- Każdy typ to powinna być Twoja decyzja i sam powinieneś wszystko przeanalizować, nawet jeśli jest on gorąco polecany przez kogoś innego.

 

- Staraj się analizować swoje zakłady po porażkach. Zawsze jest to jakaś szansa na wyeliminowanie podobnych błędów w przyszłości.

 

- Graj u pewnych bukmacherów. Nie ryzykuj gry u mało znanych firm, które mogą robić później jakieś problemy. Prezentujemy na naszej stronie najlepsze firmy z szybkim i solidnym supportem, dobrą ofertą oraz przede wszystkim atrakcyjnymi kursami.

 

- Nie graj wszystkiego co popadnie w zakładach na żywo. Każdy zakład zawarty live powinien być tak samo dokładnie przemyślany jak każdy inny typ. Grając na szybko, możesz nie znać aktualnej dyspozycji i łatwo przegrać.

 

- Przed zawarciem zakładu dokładnie go przeanalizuj. Zapoznaj się ze statystykami obu drużyn, aktualna formą w ostatnich 5 spotkaniach, składami, a także czy notuje aktualnie jakąś serię. Np. stawianie remisu drużyny, która zanotowała wynik remisowy w ostatnich trzech meczach jest bardzo ryzykowne.

 

- Im więcej osób stawia na dany typ czyli im większa masówka, tym większa szansa niepowodzenia. Bardzo często takie zakłady kończą się niespodzianką.

 

- Nie kieruj się kursami. Nie jest powiedziane, że drużyna na którą kurs jest niższy musi wygrać.

 

- Nie stawiaj na kuponie zbyt wielu zdarzeń. Im więcej typów, tym większe ryzyko poniesienia porażki.

 

- Nie bądź pazerny. Nie dokładaj na siłę dodatkowych zdarzeń w celu większej wygranej. Stosuj zasadę: lepiej mniej, a pewniej.

 

- Nie stawiaj na wielu kuponach tego samego zdarzenia. Niespodzianki zdarzają się zawsze, a wtedy możesz stracić wiele kuponów.

 

- Na początku sezonu graj ostrożnie i nie inwestuj dużych pieniędzy. Zmiany personalne dokonane w przerwie międzysezonowej powodują, że nie sposób do końca przewidzieć jak zaprezentuje się drużyna.

 

- Na koniec sezonu uważaj ze stawkami. Drużyny często odpuszczają, gdy już mają zagwarantowane odpowiednie miejsc lub nie mają szans, aby je zająć. Wtedy pojawia się szansa dla tych teoretycznie słabszych.

 

Złotego środka niestety nie ma – sukces w zakładach bukmacherskich składa się z wielu składników i tylko od Ciebie zależy jak wykorzystasz różne porady i informacje.

 

Tables in English
Typy na dziś
KODY PROMOCYJNE: PAŹ 2017
BUKMACHERZY W POLSCE: (HIT!!!)

» Kod [Fortuna
] -   kod: 10pln
10 zł ZA REJESTRACJĘ+BONUS 400zł 
------------------------------------------
» Kod Forbet -     kod: BON650
BONUS 100% do 650 zł (600 zł)
------------------------------------------
» Kod Totolotek- kod
: BUK720
20 zł ZA REJESTRACJĘ+500zł BONUS
------------------------------------------
>> Freebet 20 zł - OKAZJA NA DZIŚ!

Inne firmy: BONUSYBonus 200 zł - nie dla Polaków!

Bonusy na zakłady bukmacherskie
Zakłady bez ryzyka
Bukmacher
Bonus
Odbierz
Top bonusy bukmacherskie
Bukmacher
Bonus
Odbierz
10zł free + 400zł
1000 zł
20zł + 500zł
650zł
200 zł
Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Nasza witryna używa cookies, aby się dowiedzieć więcej o polityce cookies kliknij tutaj