1
Termalica B-B Nieciecza

Obie drużyny strzelą gola? - Tak
1.68

1 Liga, kolejka 25. Podbeskidzie Bielsko-Biała (18, 18-38) zagra z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza (29, 37-36)

Zmiana trenera na byłego szkoleniowca Niebieskich nic na razie w Bielsku-Białej nie dała, ale Skrobacz już cud z utrzymaniem Jastrzębia ma w CV. Porażka z Lechią (1-2) mimo otwarcia wyniku, oraz blamaż w Katowicach (@0-5) z grą w dziesiątkę już od 26 minuty. Termalica ma również słabą rundę (0-2-3), a warto wapomnieć, że w ostatniej kolejce ulegli Resovii (1-4), już od 14 minuty grając w … dziewiątkę. Co więcej do przerwy zdołali (1-0) nawet zdobyć bramkę. Brak czystego konta Słoników do tej pory, z drugiej strony defensywa TSP jest równie dziurawa. Zeszły sezon w tej parze to (@2-2, 2-2), jesienią także (@2-2) w Niecieczy. Wysoko oceniamy szansę na podobny wynik dzisiaj na obiekcie Podbeskidzia.