4
Newcastle United

POŁOWA Z WIĘKSZĄ LICZBĄ BRAMEK - Druga Połowa
2.22

PREMIER LEAGUE - KOLEJKA 36, Burnley (5-9-21 38-70) zagra z Newcastle (16-5-13 74-55)

Muric; Assignon, O'Shea, Esteve, Vitinho; Odobert, Cullen, Berge, Larsen; Amdouni, Foster

Dubravka; Livramento, Krafth, Burn, Hall; Longstaff, Guimaraes, Anderson; Gordon, Isak, Barnes

Burnley jest dwa oczka za kreską i nie da się nie zauważyć, że walczą do końca (1-3-1) o utrzymanie. Porażka tylko na Goodison Park (@0-1), rozbicie (@4-1) Sheffield, czy punkt urwany na Old Trafford (@1-1) przed tygodniem. Newcastle walczy za to o top 6, zwłaszcza po rozbiciu Tottenhamu (4-0). Jednak następnie wpadka z Crystal Palace (@0-2), oraz (5-1) ze zdegradowanym już zespołem z Sheffield. Gospodarze muszą grać o pełną pulę, Sroki również są tutaj zainteresowane kompletem punktów, my postawimy na większą liczbę goli po przerwie, gdy wynik będzie się zapewne ważył do ostatnich minut.