1.78

Liga Mistrzów, ⅛ finału. Manchester City zagra z Kopenhagą

Ederson; Walker, Dias, Ake, Gvardiol; Kovacic, Rodri; Foden, Alvarez, Doku; Haaland

Grabara; Jelert, Vavro, McKenna, Diks; Goncalves, Falk, Mattsson; Elyounoussi, Larsson, Achouri

Przez dziesięć minut po wyrównaniu, gracze z Kopenhagi mogli mieć iluzję, że powalczą z The Citizens, ale już na przerwę zeszli na deficycie. Zespół Guardioli zdecydowanie wszedł na wyższy poziom i może momentami jak w weekend w derbach przy błysku umiejętności Rashforda, traci bramkę, ale w ataku ta maszyna wcześniej, czy później trafia do siatki (3-1). Goście nie mają raczej złudzeń, kto tutaj awansuje dalej, ale na tyle ile starczy im ambicji i umiejętności powalczą o swoje. Faktem jest jednak też ich porażka w Herning (@0-2) w lidze. Tym razem stawiamy na czyste konto mistrza Anglii na Etihad.