100% bonus do 650 PLN oraz atrakcyjne promocje
Forbet: Bonus 100% do 600PLN
+ 50zł za darmo
z kodem: BON650
50zł otrzymasz po wpłacie 100zł

07-11-2017 11:50

601 000 PLN do wygrania w Fortunie! Początek kampanii „Produkt+”

Stawiamy na wysokie wygrane! „600 000+” to świetna wiadomość dla wszystkich Klientów Fortuny. Limit wygranej na jednym kuponie zostaje zwiększony aż do 601 000 PLN. Jednocześnie Fortuna staje się firmą oferującą największą możliwą wygraną spośród polskich legalnych bukmacherów. – Z myślą o naszych Klientach, stwarzamy szansę wygrania bardzo wysokich pieniędzy, których nie są w stanie wygrać u żadnego innego bukmachera w Polscemówi Maciej Nowak, szef działu bukmacherów w firmie Fortuna online zakłady bukmacherskie.Podniesienie limitu wygranej dotyczy wszystkich naszych kuponów, gdyż wysoką wygraną można osiągnąć poprzez odpowiednio zbudowany kupon AKO, nawet za najniższą możliwą stawkę - 2 złote – dodaje Nowak.

„600 000+” to jedna z czterech kluczowych zmian w ramach jesiennej rewolucji „Produkt+”. Każdego tygodnia listopada bukmacher Fortuna będzie przedstawiał swoim Klientom nową funkcjonalność wprowadzoną do oferty. – Kampania „Produkt+” to kolejna propozycja ze strony Fortuny, która pokazuje, że na bieżąco analizujemy potrzeby naszych Klientów i nie pozostajemy obojętni na ich zmieniające się oczekiwania, jak również wdrażamy ich sugestie i uwagi odnośnie naszej oferty produktowej tłumaczy Konrad Komarczuk, prezes Fortuny online zakłady bukmacherskie. – Tydzień po tygodniu dostarczymy naszym graczom nowości, które sprawią, że korzystanie z naszych usług będzie dla nich jeszcze bardziej ekscytujące, prostsze, a co najważniejsze, Klienci zwiększą swoje szanse na wygranie dużych pieniędzy. Chcemy dać wyraźny sygnał, że na polu produktowym trudno będzie z nami konkurować nie tylko ze względu na największą sieć sprzedaży, szeroką ofertę zakładów czy najlepszą aplikacje mobilną, ale także na zmiany zaproponowane w kampanii „Produkt +“ – mówi Komarczuk.

Podniesienie limitu maksymalnej wygranej na jednym kuponie aż do 601 000 PLN obowiązuje wszystkich graczy – zarówno tych obstawiających w stacjonarnych punktach sprzedaży, jak i korzystających z zakładów wzajemnych na stronie www.efortuna.pl.

10zł FREEBET w Fortunie,
odbierz 400 zł bonusu i graj u lidera.
Podaj kod promocyjny: 10PLN
Tables in English
Typy na dziś
KODY PROMOCYJNE: PAŹ 2017
BUKMACHERZY W POLSCE: (HIT!!!)

» Kod [Fortuna
] -   kod: 10pln
10 zł ZA REJESTRACJĘ+BONUS 400zł 
------------------------------------------
» Kod Forbet -     kod: BON650
BONUS 100% do 650 zł (600 zł)
------------------------------------------
» Kod Totolotek- kod
: BUK720
20 zł ZA REJESTRACJĘ+500zł BONUS
------------------------------------------
>> Freebet 20 zł - OKAZJA NA DZIŚ!

Inne firmy: BONUSYBonus 200 zł - nie dla Polaków!

Bonusy na zakłady bukmacherskie
Zakłady bez ryzyka
Bukmacher
Bonus
Odbierz
Top bonusy bukmacherskie
Bukmacher
Bonus
Odbierz
10zł free + 400zł
1000 zł
20zł + 500zł
650zł
200 zł
Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Nasza witryna używa cookies, aby się dowiedzieć więcej o polityce cookies kliknij tutaj