PROMOCJA DNIA: Każdy otrzymuje nagrodę za rejestrację - LEGALNY POLSKI BUKMACHER
Forbet: Bonus 100% do 600PLN
+ 50zł za darmo
z kodem: BON650
50zł otrzymasz po wpłacie 100zł

09-06-2017 16:56

Fortuna uruchamia Wirtualne Sporty online!

Uruchomienie produktu w stacjonarnych punktach sprzedaży, w maju tego roku, spotkało się z dużym zainteresowaniem Klientów. Od teraz Wirtualne Sporty są dostępne także online, w każdej chwili można w nie zagrać na stronie bukmachera - www.efortuna.pl.


Główne hasło towarzyszące Wirtualnym Sportom to „Szybka Gra, Szybka Kasa”. Najważniejszą zaletą produktu jest to, że aby zagrać w Wirtualne Sporty gracz nie musi posiadać specjalistycznej wiedzy z zakresu sportu. To gra dla każdego, kto liczy na wielkie emocje i szybką wygraną – nawet do 200 000 zł. Jest to komputerowa symulacja rozgrywek sportowych, w których drużyna lub zawodnicy, którzy uczestniczą w Wirtualnych Sportach, posiadają unikalne cechy i indywidualne statystyki oraz historię wcześniejszych rozgrywek.

 

- Jesteśmy zadowoleni z tego, że jako pierwszy bukmacher w Polsce oferujemy możliwość obstawiania Wirtualnych Sportów przez Internet - mówi Konrad Komarczuk, prezes Fortuny zakładów bukmacherskich. – Produkt został pozytywnie odebrany przez Klientów w stacjonarnych punktach sprzedaży. Do tej pory przyjęliśmy już ponad 300 tysięcy zakładów na nowy produkt, a jeden z punktów, przez tak krótki czas jego dotychczasowego działania, łącznie wypłacił Klientom wygrane w wysokości ponad 115 tysięcy złotych. Mamy nadzieję, że Wirtualne Sporty będą cieszyć się dużą popularnością także w Internecie, szczególnie, że będą dostępne w każdym momencie dogodnym dla naszego Klienta – zaznacza Komarczuk.

 

Przebieg rozgrywki prezentowany jest na stronie bukmachera efortuna.pl. Transmisja z każdego wydarzenia odbywa się na oddzielnym kanale, co umożliwia Klientowi wybór interesującego go sportu według indywidualnych upodobań. Gracz może zdecydować, który zespół zwycięży, który tenisista okaże się lepszy, czy który kierowca wyścigowy stanie na podium. Chwilę później obserwuje przebieg rozgrywki, a w przypadku dobrze postawionego typu – natychmiastowo otrzymuje należną wygraną.

 

- Naszym Klientom oddajemy dopracowany produkt, który przygotowany został przez firmę Inspired, uznaną markę w kategorii technologii gier, specjalistów w dziedzinie gier wirtualnych. Na naszej stronie internetowej gracze otrzymują sześć dyscyplin do wyboru, dzięki czemu każdy z nich znajdzie swój ulubiony sport do obstawienia – dodaje Komarczuk. - Wystarczy zaledwie kilka minut oraz dostęp do Internetu, by wziąć udział w emocjonującej, wirtualnej rozgrywce i dać sobie szansę na łatwą wygraną, niezależnie od pory dnia – wylicza prezes Fortuny zakładów bukmacherskich. 


Fortuna jest pierwszym legalnie działającym w Polsce bukmacherem, który ofertuje Wirtualne Sporty zarówno w stacjonarnych punktach sprzedaży, jak i na swojej stronie internetowej.  

 

10zł FREEBET w Fortunie,
odbierz 400 zł bonusu i graj u lidera.
Podaj kod promocyjny: 10PLN
Tables in English
Typy na dziś
KODY PROMOCYJNE: PAŹ 2017
BUKMACHERZY W POLSCE: (HIT!!!)

» Kod [Fortuna
] -   kod: 10pln
10 zł ZA REJESTRACJĘ+BONUS 400zł 
------------------------------------------
» Kod Forbet -     kod: BON650
BONUS 100% do 650 zł (600 zł)
------------------------------------------
» Kod Totolotek- kod
: BUK720
20 zł ZA REJESTRACJĘ+500zł BONUS
------------------------------------------
>> Freebet 20 zł - OKAZJA NA DZIŚ!

Inne firmy: BONUSYBonus 200 zł - nie dla Polaków!

Bonusy na zakłady bukmacherskie
Zakłady bez ryzyka
Bukmacher
Bonus
Odbierz
Top bonusy bukmacherskie
Bukmacher
Bonus
Odbierz
10zł free + 400zł
1000 zł
20zł + 500zł
650zł
200 zł
Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Nasza witryna używa cookies, aby się dowiedzieć więcej o polityce cookies kliknij tutaj