PROMOCJA DNIA: Każdy otrzymuje nagrodę za rejestrację - HIT MARCA!

50% bonus do 600 PLN - powiększają wygraną o 12%, czyli grasz bez podatku
NA MARZEC 2017:
Bukmacherzy.com
Dla typerów
Statystyki i analizy
Podserwisy
Wyniki na żywo
Poker
Kasyno
Bet365 najpopularniejszy bukmacher na świecie.
Odbierz 200 zł bonusu i graj u lidera.
Partnerzy
Konkursy typerów
Zapraszamy do licznych konkursów
Konkurs Nagroda
Gorąca zima 2000 zł
Konkurs Bundesliga 220zł
Konkurs Ekstraklasa 220 zł
Konkurs Premier League 220 zł
Konkurs Primera Division 220 zł
TyperEkstraklasy.com 2000 zł

Zakłady akumulacyjne (AKO, combo)

Zakłady bukmacherskie - zakłady akumulacyjne, kominacyjne
Zakłady akumulacyjne (AKO, combo, kombinacyjne) są najpopularniejszą formą zawierania zakładów. Kupon składa się wówczas z kilku typów, dzięki czemu można uzyskać wysokie wygrane przy niskim wkładzie (stawce), aczkolwiek aby wygrać wszystkie typy na kuponie muszą być prawidłowe.Większe wygrane u bukmachera możesz uzyskać poprzez typowanie większej liczby zdarzeń na jednym kuponie. Jest to typowanie na kurs łączny kuponu tzw. AKO, a zakłady tego typu nazywamy zakładami AKO (akumulatorami, kominacyjnymi, kombi). Kursy typów w tym wypadku się mnoży, dzięki czemu uzyskujesz dużo większy kurs kuponu, niż gdybyś typował tylko singla (zakład pojedynczy), czyli jeden typ na zakład.

Wygraną w przypadku zakładu akumulacyjnego stanowi iloczyn stawki i kursu ogólnego AKO (iloczyn wszystkich kursów poszczególnych typów zawartych na kuponie). Żeby wygrać, musisz poprawnie wytypować wszystkie wyniki w zakładzie (na kuponie) - jedno nieprawidłowo wytypowane zdarzenie wyklucza całą wygraną.

Granie zakładow AKO polega więc na zebraniu na jednym kuponie kilku, a nawet kilkunastu ciekawych i najbardziej prawdopodobnych typów tak, aby osiągnąć bardzo wysoki kurs ogólny, dzięki czemu stawiając małą kwotę, np. 2 zł, możesz wygrać kilka, a nawet kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Wysokie wygrane dzięki zakładom akumulacyjnym

U bukmachera SportingBet, 22-letni Brazylijczyk uzyskał z 1 euro kwotę 173 000 euro w jednym akumulatorze - tak więc wszystko jest możliwe. Oddaj swoje typy w Sportingbet.

Zakłady kombinacyjne dają wysokie wygrane, a ewentualne straty stawek wniesionych do zakładów nie są aż tak duże, jak w przypadku innych sposobów gry - chyba, że stawiamy bardzo duże pieniądze i mamy nadzieję na gigantyczną wygraną (które także co jakiś czas sie zdarzają!).

Zakłady akumulacyjne na żywo

Zakłady akumulacyjne na żywo - AKO w BwinDodatatkowo w Bwin możesz typować zakłady AKO na żywo. Tworzysz kupon zakładu AKO spośród rozgrywanych w czasie rzeczywistym zdarzeń. W ten sposób możesz jeszcze szybciej i więcej wygrać. Oglądasz mecze i typujesz tworząc pewne zakłady akumulacyjne.

Dlaczego warto typować na żywo?
Zawierając zakłady akumulacyjne na żywo masz szansę zapoznać się z formą danych zawodników i drużyn. Kursy podczas meczu i rodzaje zakładów ulegają ciągłym zmianom. Wybierasz najlepszy moment i zawierasz zakład.

Bwin posiada największą ofertę zakładów bukmacherskich na świecie. Masz największy wybór, a dzięki temu jeszcze większe szanse na wygraną. Sprawdź ofertę Bwin już teraz. Najlepsi bukmacherzy online - sprawdź nasz ranking.

Jak obliczamy wygraną w zakładach akumulacyjnych?

Przykładowa oferta, która pozwoli nam obliczyć ementualną wygraną:

 

numer data nazwa 1 X 2 1X X2 12
2250 12.01.2006 23:30 Palmeiras-Ituano 1.20 5.40 9.85 0.98 3.48 1.06
2251 12.01.2006 23:30 Sao Bento-Santos 6.50 3.60 1.45 2.32 1.04 1.19


W celu puszczenia zakładu kombinacyjnego wybieramy od dwóch do kilkudziesięciu zdarzeń na kupon (każdy bukmacher ustala własny limit typów na jeden kupon. Limity możesz psrawdzić w naszej porównywarce bukmacherów.).

Przypuśćmy, że chcielibyśmy założyć się z bukmacherem o to, że w spotkaniu: Palmeiras-Ituano będzie remis (typ X) oraz że w meczu Sao Bento-Santos zwycięży Santos (typ 2).

Sprawdzamy odpowiednio kursy na dane typy:
Palmeiras-Ituano - na typ X kurs wynosi: 5,40
Sao Bento-Santos - na typ 2 kurs wynosi: 1,45

W celu obliczenia kursu dla zakładu kombinacyjnego mnożymy wszystkie kursy naszych typów. W naszym przykładzie kurs ogólny AKO wyniesie:

Kurs ogólny AKO = 5,40 (kurs 1-go typu) x 1,45 (kurs 2-giego typu) = 7,83 (AKO)


Wyliczanie wygranej dla danego zakładu akumulacyjnego:

U bukmachera lokalnego:
STAWKA x KURS AKO x 0,9 = WYGRANA
100 PLN x 7,83 x 0,9 =
704,40 PLN
U bukmachera internetowego:
STAWKA x KURS AKO= WYGRANA
100 PLN x 7,83 = 783 PLN

Bezpieczniejsza alternatywa dla zakładów akumulacyjnych - zakłady systemowe

Ze względu, że każdy typ dodany do zakładu kombinacyjnego zmniejsza nasze szanse na wygraną to dobrym zabezpiczeniem przy puszcaniu zakładów zakładów akumulacyjnych mogą być tzw. zakłady systemowe oferowane przez bukmacherów (zabezpieczają one pewne wygrane, gdy nie wszystkie typy na kuponie są trafne).

Zakłady systemowe to kombinacje zakładów akumulacyjnych. W zależności od rodzaju zakładu systemowego możemy liczyć na wygraną nie trafiając wszystkich naszych typów podanych w zakładzie systemowym. Więcej o zakładach systemowych i ich rodzajach dowiesz się w dziale 'Zakłady systemowe' (systemy bukmacherskie).

Jak widać typowanie zakładów daje naprawdę duże możliwości: przy dobrych informacjach, wiedzy, odpowiedniej strategii gry i szczęściu można całkiem dobrze dorabiać na typowaniu wyników sportowych, a tym samym mieć niezapomniane oraz nieopisane emocje podczas oglądania wydarzeń sportowych, czy też podczas kibicowaniu swojej ulubionej drużynie.

Tables in English
Typy na dziś


200 zł dla NOWYCH KLIENTÓW w marcu!

Betsson - 15 zł za zakłady
Co weekend: Zakłady bez ryzyka
+ BONUS POWITALNY!!!

Bonusy na zakłady bukmacherskie
Zakłady bez ryzyka
Bukmacher
Bonus
Odbierz
175zł
222zł
150 zł
200zł
100 zł
Top bonusy bukmacherskie
Bukmacher
Bonus
Odbierz
200zł
400+10 zł free
200euro
200 zł
550zł
150zł
200 zł
Transmisje Video
Forum bukmacherskie
Ostatnie posty na forum
Przejdź do forum
Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Nasza witryna używa cookies, aby się dowiedzieć więcej o polityce cookies kliknij tutaj
   MARZEC 2017:
Totolotek - HIT!
20zł freebet i 550zł bonus
Zakłady video. Sprawdź »
ForBet
  600 zł BONUS!   Wygrane większe o 12 % 
Bet365 
  Bonus 100% 200ZŁ   NAJLEPSZA OFERTA ZAKŁADÓW LIVE 
Betsson (HOT!!!)
BEZ RYZYKA 150PLN:
 KLIKNIJ TUTAJ »
BetSafe
  150 zł Bonus powitalny   +60zł na zakłady BEZ RYZYKA w SerieA i Ligue1
UNIBET
Zakłady live i video. Niezłe kursy i bogata oferta.
BEZ RYZYKA 200zł»
Expekt
15 lat doświadczenia
Kod prom.: bonexpekt
CashBack 222 zł »
Sportingbet
Kod bonusowy:
BUKMACHERZY
175zł BONUS>>>