PROMOCJA DNIA: Każdy otrzymuje nagrodę za rejestrację - LEGALNY POLSKI BUKMACHER
Forbet: Bonus 100% do 600PLN
+ 50zł za darmo
z kodem: BON650
50zł otrzymasz po wpłacie 100zł

Zakłady akumulacyjne (AKO, combo)

Zakłady bukmacherskie - zakłady akumulacyjne, kominacyjne
Zakłady akumulacyjne (AKO, combo, kombinacyjne) są najpopularniejszą formą zawierania zakładów. Kupon składa się wówczas z kilku typów, dzięki czemu można uzyskać wysokie wygrane przy niskim wkładzie (stawce), aczkolwiek aby wygrać wszystkie typy na kuponie muszą być prawidłowe.Większe wygrane u bukmachera możesz uzyskać poprzez typowanie większej liczby zdarzeń na jednym kuponie. Jest to typowanie na kurs łączny kuponu tzw. AKO, a zakłady tego typu nazywamy zakładami AKO (akumulatorami, kominacyjnymi, kombi). Kursy typów w tym wypadku się mnoży, dzięki czemu uzyskujesz dużo większy kurs kuponu, niż gdybyś typował tylko singla (zakład pojedynczy), czyli jeden typ na zakład.

Wygraną w przypadku zakładu akumulacyjnego stanowi iloczyn stawki i kursu ogólnego AKO (iloczyn wszystkich kursów poszczególnych typów zawartych na kuponie). Żeby wygrać, musisz poprawnie wytypować wszystkie wyniki w zakładzie (na kuponie) - jedno nieprawidłowo wytypowane zdarzenie wyklucza całą wygraną.

Granie zakładow AKO polega więc na zebraniu na jednym kuponie kilku, a nawet kilkunastu ciekawych i najbardziej prawdopodobnych typów tak, aby osiągnąć bardzo wysoki kurs ogólny, dzięki czemu stawiając małą kwotę, np. 2 zł, możesz wygrać kilka, a nawet kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Wysokie wygrane dzięki zakładom akumulacyjnym

U bukmachera SportingBet, 22-letni Brazylijczyk uzyskał z 1 euro kwotę 173 000 euro w jednym akumulatorze - tak więc wszystko jest możliwe. Oddaj swoje typy w Sportingbet.

Zakłady kombinacyjne dają wysokie wygrane, a ewentualne straty stawek wniesionych do zakładów nie są aż tak duże, jak w przypadku innych sposobów gry - chyba, że stawiamy bardzo duże pieniądze i mamy nadzieję na gigantyczną wygraną (które także co jakiś czas sie zdarzają!).

Zakłady akumulacyjne na żywo

Zakłady akumulacyjne na żywo - AKO w BwinDodatatkowo w Bwin możesz typować zakłady AKO na żywo. Tworzysz kupon zakładu AKO spośród rozgrywanych w czasie rzeczywistym zdarzeń. W ten sposób możesz jeszcze szybciej i więcej wygrać. Oglądasz mecze i typujesz tworząc pewne zakłady akumulacyjne.

Dlaczego warto typować na żywo?
Zawierając zakłady akumulacyjne na żywo masz szansę zapoznać się z formą danych zawodników i drużyn. Kursy podczas meczu i rodzaje zakładów ulegają ciągłym zmianom. Wybierasz najlepszy moment i zawierasz zakład.

Bwin posiada największą ofertę zakładów bukmacherskich na świecie. Masz największy wybór, a dzięki temu jeszcze większe szanse na wygraną. Sprawdź ofertę Bwin już teraz. Najlepsi bukmacherzy online - sprawdź nasz ranking.

Jak obliczamy wygraną w zakładach akumulacyjnych?

Przykładowa oferta, która pozwoli nam obliczyć ementualną wygraną:

 

numer data nazwa 1 X 2 1X X2 12
2250 12.01.2006 23:30 Palmeiras-Ituano 1.20 5.40 9.85 0.98 3.48 1.06
2251 12.01.2006 23:30 Sao Bento-Santos 6.50 3.60 1.45 2.32 1.04 1.19


W celu puszczenia zakładu kombinacyjnego wybieramy od dwóch do kilkudziesięciu zdarzeń na kupon (każdy bukmacher ustala własny limit typów na jeden kupon. Limity możesz psrawdzić w naszej porównywarce bukmacherów.).

Przypuśćmy, że chcielibyśmy założyć się z bukmacherem o to, że w spotkaniu: Palmeiras-Ituano będzie remis (typ X) oraz że w meczu Sao Bento-Santos zwycięży Santos (typ 2).

Sprawdzamy odpowiednio kursy na dane typy:
Palmeiras-Ituano - na typ X kurs wynosi: 5,40
Sao Bento-Santos - na typ 2 kurs wynosi: 1,45

W celu obliczenia kursu dla zakładu kombinacyjnego mnożymy wszystkie kursy naszych typów. W naszym przykładzie kurs ogólny AKO wyniesie:

Kurs ogólny AKO = 5,40 (kurs 1-go typu) x 1,45 (kurs 2-giego typu) = 7,83 (AKO)


Wyliczanie wygranej dla danego zakładu akumulacyjnego:

U bukmachera lokalnego:
STAWKA x KURS AKO x 0,9 = WYGRANA
100 PLN x 7,83 x 0,9 =
704,40 PLN
U bukmachera internetowego:
STAWKA x KURS AKO= WYGRANA
100 PLN x 7,83 = 783 PLN

Bezpieczniejsza alternatywa dla zakładów akumulacyjnych - zakłady systemowe

Ze względu, że każdy typ dodany do zakładu kombinacyjnego zmniejsza nasze szanse na wygraną to dobrym zabezpiczeniem przy puszcaniu zakładów zakładów akumulacyjnych mogą być tzw. zakłady systemowe oferowane przez bukmacherów (zabezpieczają one pewne wygrane, gdy nie wszystkie typy na kuponie są trafne).

Zakłady systemowe to kombinacje zakładów akumulacyjnych. W zależności od rodzaju zakładu systemowego możemy liczyć na wygraną nie trafiając wszystkich naszych typów podanych w zakładzie systemowym. Więcej o zakładach systemowych i ich rodzajach dowiesz się w dziale 'Zakłady systemowe' (systemy bukmacherskie).

Jak widać typowanie zakładów daje naprawdę duże możliwości: przy dobrych informacjach, wiedzy, odpowiedniej strategii gry i szczęściu można całkiem dobrze dorabiać na typowaniu wyników sportowych, a tym samym mieć niezapomniane oraz nieopisane emocje podczas oglądania wydarzeń sportowych, czy też podczas kibicowaniu swojej ulubionej drużynie.

Tables in English
Typy na dziś
KODY PROMOCYJNE: PAŹ 2017
BUKMACHERZY W POLSCE: (HIT!!!)

» Kod [Fortuna
] -   kod: 10pln
10 zł ZA REJESTRACJĘ+BONUS 400zł 
------------------------------------------
» Kod Forbet -     kod: BON650
BONUS 100% do 650 zł (600 zł)
------------------------------------------
» Kod Totolotek- kod
: BUK720
20 zł ZA REJESTRACJĘ+500zł BONUS
------------------------------------------
>> Freebet 20 zł - OKAZJA NA DZIŚ!

Inne firmy: BONUSYBonus 200 zł - nie dla Polaków!

Bonusy na zakłady bukmacherskie
Zakłady bez ryzyka
Bukmacher
Bonus
Odbierz
Top bonusy bukmacherskie
Bukmacher
Bonus
Odbierz
10zł free + 400zł
1000 zł
20zł + 500zł
650zł
200 zł
Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Nasza witryna używa cookies, aby się dowiedzieć więcej o polityce cookies kliknij tutaj