PROMOCJA DNIA: Każdy otrzymuje nagrodę za rejestrację - LEGALNY POLSKI BUKMACHER
Forbet: Bonus 100% do 600PLN
+ 50zł za darmo
z kodem: BON650
50zł otrzymasz po wpłacie 100zł

Zakłady bez ryzyka

Co to jest zakład bez ryzyka?
Zakład bez ryzyka to nowa forma promocji w firmach bukmacherskich, która umożliwia przetestowanie firmy i zawarcie pierwszego zakładu bez ryzyka utraty stawianych pieniędzy.

Bukmacher daje możliwosć zawarcia pierwszego zakładu bez ryzyka, a więc w przypadku błędnie wytypowanego wyniku zwróci on postawione na ten zakład pieniądze. W przypadku gdy typ zostanie prawidłowo postawiony to bukmacher normalnie za niego wypłaca wygraną. W ten sposób użytkownik może zagrać w pełni bezpiecznie - nie ryzykuje utraty postawionych środków, a ma jednocześnie szanse na pomnożenie swojej stawki, czyli wygraną.

Jakie firmy oferują zakłady bez ryzyka?
Najpopularniejsze zakłady bez ryzyka oferują poniższe firmy. Wszystkie firmy obsługują w pełni polskich graczy, oferują dogodne płatności i są bardzo wiarygodne!

Oferty dedykowane tylko dla osób ze strony Bukmacherzy.com: Bonusy Bukmacherskie


1. BetClic - dla użytkowników pochodzących z Bukmacherzy.com bukmacher daje możliwość zagrania zakładu bez ryzyka nawet do 200 zł. W ten sposób możesz jedynie jeszcze więcej wygrać.  Firma w pełni obsługuje polskich użytkowników, oferuje atrakcyjne kursy i zakłady na żywo z transmisjami video

Zagraj zakład do 200 zł bez ryzyka - wejdź na BetClic200.com

2. Expekt - bardzo dobry bukmacher na rynku zakładów bukmacherskich. Były sponsor m.in. Reprezentacji Polski. Ambasadorem marki Expekt jest Zbigniew Boniek. Firma oferuje bardzo dobre warunki gry, ofertę i kursy. Posiada ofertę zakładów na żywo, a także VIDEO. Dla nowych klientów przygotowana jest specjalna oferta zakładu bez ryzyka, rejestrując się i spełniając warunki ze strony Expekt można uzyskać zakład bez ryzyka aż d400 zł! SZCZEGÓLNIE POLECAMY!

Otrzymaj zakład bez ryzyka do 400zł

Tables in English
Typy na dziś
KODY PROMOCYJNE: PAŹ 2017
BUKMACHERZY W POLSCE: (HIT!!!)

» Kod [Fortuna
] -   kod: 10pln
10 zł ZA REJESTRACJĘ+BONUS 400zł 
------------------------------------------
» Kod Forbet -     kod: BON650
BONUS 100% do 650 zł (600 zł)
------------------------------------------
» Kod Totolotek- kod
: BUK720
20 zł ZA REJESTRACJĘ+500zł BONUS
------------------------------------------
>> Freebet 20 zł - OKAZJA NA DZIŚ!

Inne firmy: BONUSYBonus 200 zł - nie dla Polaków!

Bonusy na zakłady bukmacherskie
Zakłady bez ryzyka
Bukmacher
Bonus
Odbierz
Top bonusy bukmacherskie
Bukmacher
Bonus
Odbierz
10zł free + 400zł
1000 zł
20zł + 500zł
650zł
200 zł
Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Nasza witryna używa cookies, aby się dowiedzieć więcej o polityce cookies kliknij tutaj