100% bonus do 650 PLN oraz atrakcyjne promocje
Forbet: Bonus 100% do 600PLN
+ 50zł za darmo
z kodem: BON650
50zł otrzymasz po wpłacie 100zł

Zakłady bukmacherskie w Polsce

Zakłady bukmacherskie - zakłady w Polsce
Zapewne nieraz, logując się na stronę swojego ulubionego bukmachera internetowego, która jest dostępna w języku polskim, bądź przekraczając próg bukmachera naziemnego zadałeś sobie pytanie – Jak to się wszystko zaczęło w naszym pięknym kraju?


Rosnąca popularność zakładów bukmacherskich wywodząca się z Wielkiej Brytanii nie mogła przejść bez echa. Szum odbijający się poprzez Skandynawie i docierający w każdy zakątek świata znalazł również i swoje miejsce w centrum Europy.

Pierwszym punktem bukmacherskim, który powstał w naszej ojczyźnie był – a jakże by inaczej: Totolotek. Jego historia sięga aż 1992 roku, kiedy to TOTOLOTEK S.A. został organizatorem zakładów wzajemnych w Polsce. Pomysł na założenie takiej firmy okazał się strzałem w dziesiątkę i pomimo nie najlepszych początków, firma na chwilę obecną posiada na terenie naszego kraju aż 520 placówek, a liczba ta wciąż rośnie. Nie dziwi zatem, iż nie mogła ona długo cieszyć się monopolem na rynku. W 1996 roku na pojawiła się firma Profesionał, na dzień dzisiejszy znana bardziej jako Fortuna i chociaż do dziś plasuje ona się za Totomixem (360 punktów w całej Polsce) to firma ta ma ugruntowaną pozycję w naszym kraju. Kolejna firmą był Star-Typ Sport STS powstały w 1997 roku.

Jak wiadomo, konkurencja sprzyja konsumentowi i wraz z powstawaniem nowych lokalnych firm bukmacherskich, wzrastała liczba oferowanych przez nie zakładów. I tak oto zaczynając od dwóch kibiców siedzących na stadionie swojego ulubionego zespołu w Anglii i zakładających się ze sobą kto wygra mecz, otrzymaliśmy piękne lokale w których liczba możliwych do wytypowania wyników wielu spotkań, nie tylko sportowych, wzrastała z dnia na dzień.

Wzmożone zainteresowanie zakładami bukmacherskimi w naszym kraju nie mogło przejść bez echa i konsekwencją było wyłonienie się z otchłani nieskończonego źródła wiedzy oraz możliwości – Internetu, pierwszego bukmachera online dostępnego w języku Polskim – Expekt. Miało to miejsce w 2001 roku. Wraz z Expektem, na zebranie plonów z Polskiego podwórka wziął się drugi gigant branży e-hazardu – Unibet. I w tym oto roku nastąpiła swoista rewolucja, jeżeli chodzi o zakłady sportowe w Polsce. Możliwość ich wnoszenia poprzez sieć Internet naniosła wiele innowacyjnych możliwości. Zaczynając od wygody, poprzez bardzo szeroką gamę zakładów a kończąc na braku konieczności płacenia 10% podatku z powodu nieuregulowanych kwestii prawnych. Nie trzeba było długo czekać aby w ślad pionierskich firm ruszyły kolejne.

Aktualnie bukmacherów online obsługujących Polaków jest przynajmniej kilkanaście. Najpopularniejsze firmy z ugruntowaną pozycją to m.in. Bwin, SportingBet, Expekt, Unibet, Bet-at-Home, Betsson i Bet365. Pełną listę znajdziesz w dziale bukmacherzy online, a porównać firmy możesz w porównywarce bukmacherów.

Konkurencja zaczęła napędzać się wzajemnie i proste zakłady na zwycięzcę spotkania zostały ubarwione możliwością wnoszenia zakładów na prawie wszystkie zdarzenia, które mogą mieć miejsce na polu zmagań sportowców.

Również naziemni bukmacherzy przeżywali złoty okres i nowe oddziały jak i firmy zaczęły wyrastać jak grzyby po deszczu. Jednak jako, iż Internet niósł z sobą nieograniczone możliwości nie trzeba było czekać na kolejną innowacje ze strony bukmacherów internetowych. Podczas spotkań Ligii mistrzów, kiedy to kompletnie zabrakło większych niespodzianek a wyniki wszystkich zdarzeń odgadło większość zainteresowanych, wiele firm straciło lwią część swojego budżetu. Expekt postanowił zrobić kolejny krok w przód i w ramach procesu odrobienia strat zakupili oni licencje… kasyna. Był to kolejny strzał w dziesiątkę i po odniesieniu olbrzymiego sukcesu na tym polu większość firm zdecydowała się na podobne posunięcie. A był to tylko wierzchołek góry lodowej, ponieważ bukmacherzy Internetowi zaczęli dodawać do swojej oferty również możliwość gry w pokera online, który to jak się później okazało, wkrótce zacznie przeżywać swój złoty okres.

Firmy bukmacherskie z roku na rok rozwijają swoje technologie, polepszają obsługę klienta i formy wpłat, a wszystko po to, aby jeszcze w większym stopniu zachęcić klienta do swojej firmy.
W Polsce pewną rewolucję na rynku zaczął robić także Betsson - to właśnie ta firma umożliwiła jako pierwsza szybkie wpłaty online za pomocą Przelewy24 i mTransferu, dzięki czemu wielu klientów bezpośrenio po rejestracji w bardzo prosty sposób mogą dokonać wpłaty na swoje konto gracza, a następnie zawierać zakłady. Śladem tej firmy poszli inni bukmacherzy online i większość z nich oferuje tego typu transakcje finansowe dla Polaków.

Betsson jednak ma dodatkowego asa w rękawie dla swoich graczy.
Umożliwia on swoim graczom wydanie karty VISA przy współpracy z Bankiem Zachodnim WBK. W ten sposób użytkownicy mogą wypłaty dokonywać na specjalną anonimową kartę z której normalnie mogą wybierać pieniądze w bankomatach (są oczywiście pewne limity, ale jest to bardzo ciekawe rozwiązanie na wypłaty wygranych).

Aktualnie na terenie Polski znajdują się tysiące lokali firm bukmacherskich takich jak Toto-mix, Fortuna (dawniej Profesjonał), STS, Milenium, Betako, Tipsport, które pomimo groźnej konkurencji ze strony internetowych firm, mają się dobrze i wciąż rozwijają się tak, aby potencjalny klient właśnie do nich skierował swoje kroki.

Możemy również przebierać w ofercie dziesiątek internetowych bukmacherów, których to strony są dostępne w naszym ojczystym języku. Polski rynek okazał się kurą znoszącą złote jajka dla tego biznesu, jednak w opinii wielu ekspertów, starczy na nim miejsca już jedynie dla dosłownie kilku nowych firm. Aktualnie konkurencja jest tak ogromna, że nikogo nie dziwi fakt, iż firmy takie jak Tobet czy Betsafe posiadają ofertę kursową na spotkania… Polskiej IV Ligii Piłki Nożnej. Nie pozostaje nic innego jak wybrać swoją ulubioną firmę i wnieść swój pierwszy zakład.

Dokładny spis renomowanych bukmacherów online, oferujących usługi w języku polskim znajdziecie w dziale: bukmacherzy online.

Tables in English
Typy na dziś
KODY PROMOCYJNE: PAŹ 2017
BUKMACHERZY W POLSCE: (HIT!!!)

» Kod [Fortuna
] -   kod: 10pln
10 zł ZA REJESTRACJĘ+BONUS 400zł 
------------------------------------------
» Kod Forbet -     kod: BON650
BONUS 100% do 650 zł (600 zł)
------------------------------------------
» Kod Totolotek- kod
: BUK720
20 zł ZA REJESTRACJĘ+500zł BONUS
------------------------------------------
>> Freebet 20 zł - OKAZJA NA DZIŚ!

Inne firmy: BONUSYBonus 200 zł - nie dla Polaków!

Bonusy na zakłady bukmacherskie
Zakłady bez ryzyka
Bukmacher
Bonus
Odbierz
Top bonusy bukmacherskie
Bukmacher
Bonus
Odbierz
10zł free + 400zł
1000 zł
20zł + 500zł
650zł
200 zł
Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Nasza witryna używa cookies, aby się dowiedzieć więcej o polityce cookies kliknij tutaj