PROMOCJA DNIA: Każdy otrzymuje nagrodę za rejestrację - LEGALNY POLSKI BUKMACHER
Forbet: Bonus 100% do 600PLN
+ 50zł za darmo
z kodem: BON650
50zł otrzymasz po wpłacie 100zł

Zakłady bukmacherskie w internecie

Jak można było przeczytać w dziale dla początkujących (ABC początkującego typera), bukmacherzy dzielą się na naziemnych oraz internetowych. Ogólna opinia ludzi z branży jest taka, iż bukmacher internetowy przewyższa bukmachera naziemnego. Czy to prawda? Postaramy się wam w całości przybliżyć zalety jak i wady bukmachera internetowego.

Czym jest bukmacher internetowy? Jest to nic innego jak strona internetowa w Internecie, która oferuje swoim użytkownikom wnoszenie zakładów na wiele wydarzeń sportowych i nie tylko. Stronę taką mogą prowadzić wyłącznie firmy, które posiadają odpowiednie licencje i zezwolenia na przyjmowanie takich zakładów w Internecie. Listę takich firm znajdziesz w dziale: bukmacherzy online. W Polsce tylko bukmacherzy online mający licencję w Polsce mogą przyjmować zakłady od Polaków. Rezydenci innych krajów mają o wiele szerszą ofertę.

Bukmacher online dostępny 24h/dobę przez cały rok

Ile razy podczas deszczowej pogody nie chciało Ci się wychodzić z domu w stronę bukmachera naziemnego by wnieść swój zakład? Ile to razy zaraz po pracy/szkole biegłeś by zdążyć do punktu bukmacherskiego w Twoim mieście, jednak zastawałeś zamknięte drzwi? W przypadku bukmachera internetowego nigdy nie spotka Cię podobna sytuacja. Jest on otwarty 24 godziny na dobę przez cały rok i aby skorzystać z jego usług konieczne jest wyłącznie podłączenie do Internetu. Brzmi zachęcająco czyż nie?

Jak skorzystać z oferty bukmachera online?

Aby skorzystać z usług bukmachera online konieczne jest założenie konta w danym serwisie. Konkurencja na rynku jest naprawdę duża i można spokojnie przebierać w ofertach. Listę zaufanych bukmacherów online w języku polskim znajdziecie na naszej stronie w dziale: bukmacherzy online. Jak powszechnie wiadomo konkurencja jest korzystna dla konsumenta. Dlatego zachęcamy również do skorzystania z naszej „porównywarki” firm bukmacherskich: Porównywarka bukmacherów.

1. REJESTRACJA KONTA U BUKMACHERA:
Gdy już znajdziemy się na stronie interesującej nas firmy, należy zarejestrować konto gracza. Polega to na podaniu naszych danych personalnych takich jak imię, adres zamieszkania, daty urodzenia oraz innych danych i nie trwa to dłużej niż 3-5 min. Jest to wymóg bezpieczeństwa, który uczyni nasze konto indywidualnym i pozwoli na w pełni bezpieczne korzystanie z niego. Co rozumiemy przez „bezpieczne”? Choćby swobodne przesyłanie środków pieniężnych różnymi metodami (pełny ich spis znajdziesz w dziale: Wpłaty i wypłaty).

Bukmacherzy internetowi to w zdecydowanej większości licencjonowane firmy, które zapewniają nam pełną dyskrecje oraz bezpieczeństwo. Działają oni w sposób podobny do banków.

U WIELU BUKMACHERÓW NA PRZYWITANIE DOSTANIEMY BONUS:
Należy tutaj napomnieć, iż w zdecydowanej większości firm bukmacherskich, jesteśmy witani różnego rodzaju bonusami w postaci dodania do naszego pierwszego depozyt dodatkowych pieniędzy do wykorzystania na zakłady sportowe. Jednym słowem otrzymujemy darmowe pieniądze za wybór danej firmy. To się nazywa dobre podejście do klienta. Listę aktualnych bonusów znajdziesz u nas w dziale: BONUSY.

2. WPŁATA DEPOZYTU NA WŁASNE KONTO U BUKMACHERA

Po otworzeniu konta, a przed zawarciem pierwszego zakładu należy dokonać wpłaty depozytu na własne konto gracza u bukmachera. Depozyt jest to kwota, którą będziemy dysponowali u bukmachera z przeznaczeniem na zakłady bukmacherskie. Z kwoty depozytu bukmacher będzie pobierał pieniążki na stawki zawieranych przez nas zakładów.

Depozyt można w każdym momencie wypłacić na własne konto bankowe. Każdy bukmacher ustala indywidualnie minimalne kwoty depozytów, wypłat oraz stawek. Przed wybraniem bukmachera warto poznać dokładnie tego typu ofertę bukmachera.

3. ZAWARCIE ZAKŁADU
Nie pozostaje nam już nic innego jak wnieść swój pierwszy zakład. Wiele bukmacherów posiada na swojej stronie swego rodzaju przewodnik, pokazujący nam w pięknej animacji jak to zrobić. I choć na początku wydaje się to dość skomplikowane, zapewniamy, iż jest to wyłącznie parę kliknięć.

Wpierw należy odnaleźć interesujące nas spotkanie. Możemy poruszać się po bardzo intuicyjnym interfejsie wybierając ligii, które są w obrębie naszego zainteresowania. Gdy wiemy dokładnie czego szukamy, możemy również użyć wyszukiwarki dostępnej na stronie bukmachera, która po wpisaniu nazwy danego zespołu, przedstawi nam wszystkie zakłady dotyczące danych spotkań z tym zespołem. Czyż nie brzmi to lepiej niż przedzieranie się przez stos kartek u bukmachera naziemnego w celu poszukiwania tego jednego spotkania?

A co jeżeli nie mamy wcześniej określonego celu? Nic nie szkodzi. W dzisiejszym kompendium wiedzy jakim jest Internet, istnieją miliony stron tematycznych poczynając od for gromadzących pasjonatów tego „sportu” np. Typujemy.pl, a kończąc na stronach zawierających wszelkie potrzebne statystki jak i informacje o danych ligach sportowych.  Możemy na bieżąco wymieniać poglądy z tysiącami innych osób, co w oczywisty sposób pozytywnie przyczyni się do rozwoju naszego hobby.

Gdy już znajdziemy interesujące nas zdarzenie nasuwa się kolejna zaleta bukmacherów internetowych. Ilość zakładów dostępnych na dane spotkanie jest naprawdę oszałamiająca. Można założyć się prawie o wszystko, poczynając od wyniku spotkania poprzez ilość rzutów rożnych, a kończąc na ilości kartek, czy choćby doliczonym przez sędziego czasie trwania spotkania. U bukmacherów naziemnych taka różnorodność nie jest na dzień dzisiejszy oferowana.

Kolejnym wielkim plusem jest fakt, iż jeżeli chcemy wnieść zakład na coś, czego nie ma w ofercie to… możemy poprosić firmę o dodanie danego zakładu i w większości przypadków, po krótkim czasie pojawi się on na ich stronie - specjalnie na nasze życzenie. Czyli możemy sami tworzyć ofertę, z której później skorzystamy. Zaczyna brzmieć interesująco?

Jak wybrać interesujący nas zakład i co on właściwie oznacza? Pełne informacje na ten temat znajdziecie w naszym dziale: Oznaczenia typów.

Teraz pozostaje już tylko wybrać stawkę naszego zakładu i to wszystko. W zamian otrzymujemy wirtualny kupon, który w przypadku trafienia, zamieni się na środki. Tutaj należy wspomnieć o kolejnym plusie bukmacherów internetowych. W przypadku bukmacherów naziemnych, często trzeba czekać do kolejnego dnia aby móc wypłacić swoje środki. W tym przypadku u bukmachera online wygrane wypłacane są w czasie na ogół nie dłuższym niż 1h, a w zdecydowanej większości trwa to tylko parę minut. Należy również dodać, iż wygrana u bukmacherów internetowych zgodnie z prawem w Polsce jest mniejsza o 12%. Ale to nie wszystko. Gdy przykładowo nie możemy akurat znajdować się przed komputerem, bukmacher internetowy może wysłać nam sms-a, z wynikami spotkań o naszym zakładzie. Witamy w XXI wieku.

Oczywiście czasem może wystąpić jakiś kłopot choćby źle rozliczony kupon. W takim wypadku bukmacherzy Internetowi oferują nam pomoc działu supportu, który jest dostępny w języku polskim 24/7.

Mamy pytanie odnośnie jakiegoś zakładu? Również wystarczy przesłać email, zadzwonić na bezpłatną infolinie, bądź wejść na live chat i w ciągu kilku minut nasze wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane. U bukmacherów internetowych w zdecydowanej większości pracuje wykształcony personel, dla którego nasze pytania nie stanowią najmniejszego problemu. Niestety tego samego w chwili obecnej nie można powiedzieć o bukmacherach naziemnych.

Jakby mało było zalet bukmachera internetowego, należy jeszcze tylko wspomnieć o tym, iż nie ogranicza się on tylko do zakładów sportowych. W dzisiejszych czasach, każda szanująca się firma bukmacherska posiada w swojej ofercie również kasyno oraz program, umożliwiający granie w tak ostatnio popularnego pokera. Zagrać w ruletkę, bądź w karty ze znajomymi nie wychodząc z domu? To wszystko oferuje nam jedna firma.

Zalety bukmacherów online:

Zalet bukmachera Online jest bardzo wiele.

- Wedle prawa Unii Europejskiej, nasze wygrane są zwolnione z 10% podatku
- Pełne bezpieczeństwo jak i dyskrecja.
- Dostęp 24/7 zarówno do oferowanych produktów jak i do działu supportu, który pomoże w przypadku pytań, wątpliwości. 
- Wiele korzyści w postaci bonusów pieniężnych przy rejestracji konta w danej firmie.
- Przyjazny interfejs umożliwiający szybkie odnalezienie poszukiwanego zakładu.
- Szersza gama zakładów niż ma to miejsce w przypadku bukmacherów naziemnych.
- Możliwość poszerzenia oferty danego bukmachera na naszą specjalną prośbę
- Możliwość szybkiej wypłaty środków za wygrany zakład.

Sprawdź listę najlepszych bukmacherów online.

Nie namawiamy do gry - artykuł ma charakter informacyjny

Zawarte informacje i wyliczone zalety bukmacherów online mają jedynie pokazać, że nowoczesna technologia w dużym stopniu rozszerza możliwości nowoczesnych firm bukmacherskich w stosunku do tradycyjnych ich odpowiedników.

Każda osoba korzystająca z bukmacherów online oraz zawierająca zakłady bukmacherskie robi to wyłącznie na własną odpowiedzialność i akceptuje prawo oraz zasady danych firm, a także prawo kraju w którym zamieszkuje.

Tables in English
Typy na dziś
KODY PROMOCYJNE: PAŹ 2017
BUKMACHERZY W POLSCE: (HIT!!!)

» Kod [Fortuna
] -   kod: 10pln
10 zł ZA REJESTRACJĘ+BONUS 400zł 
------------------------------------------
» Kod Forbet -     kod: BON650
BONUS 100% do 650 zł (600 zł)
------------------------------------------
» Kod Totolotek- kod
: BUK720
20 zł ZA REJESTRACJĘ+500zł BONUS
------------------------------------------
>> Freebet 20 zł - OKAZJA NA DZIŚ!

Inne firmy: BONUSYBonus 200 zł - nie dla Polaków!

Bonusy na zakłady bukmacherskie
Zakłady bez ryzyka
Bukmacher
Bonus
Odbierz
Top bonusy bukmacherskie
Bukmacher
Bonus
Odbierz
10zł free + 400zł
1000 zł
20zł + 500zł
650zł
200 zł
Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Nasza witryna używa cookies, aby się dowiedzieć więcej o polityce cookies kliknij tutaj