Bukmacher:
Kurs:
1.82

blaugreniak

No cóż, chyba nadszedł czas na pierwszy oficjalny bet na Caps w tym sezonie. Generalnie to z kim Devils by nie grało dziś to raczej grałbym przeciwko nim, bo jakoś nie wierzę w ich kolejne zwycięstwo w tym sezonie. Jak na razie mają ich na koncie trzy w trzech meczach - z Flyers 6:4, z Floridą 5:1 i z Tampą 2:1. Co ciekawe wszystkie te mecze grali w roli przyjezdnych, więc tym bardziej te wyniki są zaskakujące. Z Philadelphią prowadzili 3:0, w drugiej tercji zrobiło się jednak 3:3, ale Diabły w ostatniej odsłonie osiągnęły swoje. Z Floridą po 1 tercji 4:0 i tu już bez problemów dowieźli zwycięstwo. Z Tampą było najciężej, mecz dość wyrównany ale udało się strzelić o jednego gola więcej. W sumie dobrze się składa że dziś wyjazd do Stolicy, gdyż Capitals w końcu u siebie wygrać musi.

Stołeczni rozegrali w tym sezonie 3 spotkania, 2 u siebie i jedno wyjazdowe i co dziwne, u siebie dwa razy przegrali, natomiast away rozgromili Boston 4:0. U siebie nie dali rady z Montrealem, choć przez długi czas prowadzili 1:0, jednak w trzeciej tercji goście doprowadzili do remisu a później wygrali po karnych. Dwa dni temu Caps podejmowali Sharksów gdzie po 1 tercji było już 0-3 dla Rekinów, a mimo to gospodarze wspięli się na wyżyny i po drugiej tercji było 3-4, a w trzeciej udało doprowadzić się do remisu, jednak tu podobnie jak z Montrealem, porażka po karnych. Caps dobrze radzą sobie w PP 4/13, także dobrze bronią w osłabieniach 1/12 co wygląda statystycznie trochę lepiej niż u Diabłów, aczkolwiek statystyki są dopiero z 3 spotkań, więc jakiejś sporej uwagi bym na tym nie skupiał. Washington u siebie zawsze był mocny, i w jakiej by formie nie był to był tu w stanie wygrać z każdym. Owca po meczu na 0 z Montrealem w dwóch kolejnych odpalił i strzelił po 2 bramki a z Sharks dołożył jeszcze asystę, aczkolwiek drużyna pokazała, że potrafią strzelać i bez niego na lodzie, a po dwóch porażkach u siebie zespół na pewno jest zmobilizowany by w końcu wygrać. Byle tylko Holtby nie był tak dziurawy jak z Sharks.