2 0%

Spread -2,5/+2,5 - 1 -2,5
1.77

slay

Final Pucharu Davisa w hali w Zagrzebiu. Spotkanie, ktore w zasadzie nie moze zakonczyc sie inaczej niz zwyciestwem Cilica 3-0. H2H z Argentynczykiem 2-0, oba mecze na maczce (gdzie Delbonis ma duzo wiecej do powiedzenia niz na hardzie, a Cilic - wrecz przeciwnie), oba wygrane bardzo latwo (6-4, 6-3 i 6-3, 6-2).

Argentynczyk nie czaruje, bo ma ujemny bilans i w hali, i na kortach twardych. Cilic na obu nawierzchniach duzo "do przodu" i choc hala w Zagrzebiu jest dosc wolna, to jednak wciaz nie jest to argentynska maczka.

Oczywiscie mozna mowic, ze Delbonis niedawno gral w cwiercfinale w Bazylei, ze urwal seta Mullerowi, ze ogral Berankisa i Kuznetsova, no ale to taka faza sezonu, ze niespodzianek coraz wiecej. Davis Cup to troche inna liga. Chorwaci graja u siebie, z Argentynczykami przegrali wszystkie trzy mecze, wiec lepszej okazji na rewanz nie bedzie. A jesli chce sie siegnac po puchar, to z takimi Delbonisami trzeba wygrywac w trzech setach.