Bukmacher:
Kurs:
2.15

Soccer Typujemy.pl

(11) Bordeaux (5-5-6 22-23) podejmie (16) Strasbourg (4-6-6 19-27), który wsławił się tydzień temu pokonaniem PSG u siebie (2-1).
Oczywiście dalej zajmują niskie miejsce w tabeli, z zaledwie dwoma oczkami nad strefą spadkową, ale da się zauważyć wzrost ich formy i pewną solidność. Sezon zaczęli fatalnie, przegrali 5 z 7 pierwszych spotkań, ale od przełomowego remisu w Dijon 30 września przegrali tylko jeden z dziewięciu pojedynków (3-5-1). W delegacji wygrali jeszcze w tym czasie z Niceą, remisowali w St.Etienne, a wpadkę zaliczyli tylko miesiąc temu w Troyes (po czerwonej kartce dla Da Costy już w 31 minucie przy 0-0) - od tego meczu są niepokonani (2-2-0). Bordeaux za to od wygranej z Guingamp końcem września wygrali tylko jeden mecz z St Etienne! Bilans jest fatalny (1-2-6). Z drugiej strony warto podkreślić, że Bordeuax przegrał zaledwie jeden mecz w ostatnich 13 spotkaniach na Stade Matmut-Atlantique, w tym sezonie (4-2-1 12-6), co daje fanom tej ekipy na przełamanie. Rywal jednak jest bardzo solidny, zdeterminowany w walce o utrzymanie i napędzony gigantycznym sukcesem sprzed tygodnia. Ostatnie spotkania Strasbourga rozstrzygają się w drugich połowach spotkań i na remis do przerwy postawimy w tej konfrontacji.