Typujemy.pl

Na Estádio Do Dragão Porto podejmie Liverpool, przewidywane składy:

Casillas (Jose Sa) - Telles, Marcano, Reyes, Pereira - Brahimi, Oliveira (Danilo Pereira), Herrera, Corona (Andre) - Marega, Soares (Aboubakar)

Karius - Robertson, Dijk, Matip, Alexander-Arnold - Chamberlain, Henderson (Milner), Wijnaldum - Mané, Firmino, Salah

Vincent Aboubakar, Danilo Pereira i Andre nie są w pełni sił, ale mogą wystąpić od pierwszej minuty, zawieszony jest Felipe, oraz Can u gości. Myśląc o Porto można w pierwszej chwili skierować się ku bramkowym rozstrzygnięciom z taką ekipą jak Liverpool, ale Porto to też drużyna w południowym temperamencie, nie przebierająca w środkach, gdy zajdzie taka potrzeba - a stawka tego meczu jest spora, z perspektywą rewanżu na Anfield. Po pierwsze więc, każdą akcję zaczepną dopóki się da oba zespoły powinny kasować, a Daniele Orsato mieć sporo pracy. Liverpool ma bardzo udany sezon wyjazdowy w Pucharach, ale pomijając może mecz w Mariborze (0-7), czy Moskwie (3 kartki) - o stawkę w Hoffenheim (4 kartki), w Sevilli (5 kartek). Porto u siebie to 3 kartki z Besiktasem,

czy Lipskiem, a także trzy kartki z Monaco - ale już do przerwy, ale dwie były koloru czerwonego. Tutaj stawka pojedynku powinna zrobić swoje. Pan Orsato sędziował w tym sezonie także mecz The Reds z Hoffenheim na Anfield i tą liczbę napomnień osiągnął. Zakład w iForbet obejmuje też czerwone kartki, które liczą się wówczas jako "2" do sumy.