Bukmacher:
Kurs:
1.90

Typujemy.pl

Po 0-0 na Stamford Bridge, rewanż na Emirates, gdzie te zespoły w Premier League rozegrały kapitalny mecz 3 stycznia (2-2).

Cech (Ospina) - Kolasinac, Mustafi, Koscielny - Maitland-Niles, Wilshere, Xhaka, Bellerín - Iwobi, Özil - Lacazette

Courtois (Caballero)- Rüdiger, Luiz (Christensen), Azpilicueta - Alonso, Bakayoko, Kanté, Moses - Hazard, Morata, Willian (Pedro)

U Kanonierów brak Giroud i Welbecka, nie może zagrać Mkhitaryan, a uraz złapał w weekend w pierwszej połowie Monreal. Być może do bramki wejdzie tym razem Ospina, a na tej pozycji niepewny jest występ u gości Courtois. Fabregas, Cahill i Drinkwater, a także Christensen nie są w pełni sił, a na debiut czeka też Ross Barkley. W weekend oba zespoły zagrały bardzo skutecznie, Chelsea 4-0 pokonała Brighton, a Arsenal w 22 minuty rozłożył Crystal Palace na łopatki, co ostatecznie skończyło się wynikiem 4-1. Aż cztery ostatnie konfrontacje pomiędzy tymi zespołami kończyły się remisami, tutaj jednak warto przypomnieć, że w Carabao Cup bramki zdobyte na wyjazdach liczą się podwójnie i ewentualne objęcie prowadzenia przez Chelsea, zmusi Arsenal do gry nie tylko o wyrównanie, ale i kolejną bramkę - tylko 0-0, da ewentualną dogrywkę. Naszym zdaniem do niej nie dojdzie, stawka meczu, stawką meczu, ale na boisku jest chyba zbyt dużo kreatywnych graczy na kolejny bezbramkowy remis, zwłaszcza, po tak skutecznej grze w weekend. To trzecie starcie w ciągu miesiąca, w dwóch mimo różnej ilości trafień jedna rzecz była niezmienna, mnóstwo dośrodkowań z narożnika boiska: 18 (10-8) na Emirates w Premier League i 14 (4-10), w Pucharze Ligi. I tym razem nie powinno ich zabraknąć przy stylu gry obu zespołów.