Obie drużyny strzelą gola? - Tak
Bukmacher:
Kurs:
1.50

Na naturalnej trawie Hásteinsvöllur (11) Vestmannaeyjar (2-2-4 9-12) podejmie (1) Valur Reykjavik (4-3-1 14-9). Islandzka Pepsideild wydaje się w tym sezonie niezwykle wyrównana po rozegranych 8 kolejkach. Liderujący Valur, wygrał tylko połowę spotkań, a poza odstającym (12) Keflavik różnica pomiędzy zajmującym strefę spadkową IBV, a ich środowym rywalem to zaledwie 7 oczek. Co ciekawe będzie to już czwarte spotkanie pomiędzy tymi drużynami
w 2018 roku. W połowie marca Valur wygrał (3-1) w Pucharze Ligi, w połowie kwietnia (2-1) w Superpucharze, a 30 maja (3-2OT) w Pucharze Islandii. Wszystkie spotkania były rozegrane na Vodafonevöllurinn - stadionie Valura. W zeszłym sezonie Pepsideild także oba spotkania wygrał Valur (2-1 i 3-2 tutaj), ale jak widać gracze z Vestmannaeyjar za każdym razem zdobywali honorową bramkę. W naszej ocenie stanie się tak po raz czwarty w 2018 roku w starciach tych drużyn.