x 0%
2 0%

1x2 - 1
1.65

Na Grbavicy w Sarajevie, Bośnia i Hercegowina (2-0-0 3-1) zagra z Irlandią Północną (0-0-2 1-3).

Begovic - Todorovic, Vranjes, Zukanovic, Nastic - Visca, Besic, Pjanic - Duljevic, Dzeko, Saric

Peacock-Farrell - McNair, Cathcart, Evans, Lewis - Davis, Norwood, Saville - Dallas, Grigg, Ferguson

Gospodarze w czwartek zremisowali w Rize z Turcją (0-0), a Prosinečki zdjął już po przerwie Pjanica, czy Dzeko jasno określając, że skupia się na meczu o punkty. Po wygranej w Belfaście (2-1), gdzie gola stracili w 93 minucie, pokonali Austrię (1-0) i ewentualna wygrana tutaj ustawi ich w idealnej pozycji w Grupie 3, Dywizji B. Rywal przegrał w piątek w Wiedniu (0-1), gdzie rywal wyraźnie był stroną dominującą nad ekipą O'Neilla. W ostatnich czterech latach Bośnię na wyjeździe ograli tylko Belgowie co pokazuje, że gra na Bałkanach to zawsze jest trudny temat. Goście nastawią się na kontry i błysk skuteczności Grigg'a, ale w naszej ocenie podobnie jak w Ulsterze skuteczniejsi będą gracze Prosineckiego.