Typy Czarnogóra vs Serbia

11 październik 2019 22:50
Czarnogóra
0
vs
2
Serbia

Typy użytkowników

1 0%
x 43%
2 57%

Analiza experta

 vs
Typ:
Over/Under 2.5 - Under
Bukmacher:
Kurs:
1.73

Liga Narodów UEFA, Dywizja C, Grupa 4. W Podgoricy Czarnogóra (1-1-0 2-0) zmierzy się z Serbią (1-1-0 3-2). Gospodarze po (0-0) w Rumunii pokonali Litwę (2-0), natomiast Serbowie po (1-0) w Wilnie tylko zremisowali z Rumunami w Belgradzie (2-2).

Petkovic - Stojkovic, Savic, Simic, Tomasevic - Vukcevic, Kosovic - Vesovic, Jankovic, Beciraj - Jovetic

Dmitrovic - Rukavina, Spajic, Veljkovic, Rodic - Maksimovic, Lukic - Ljajic, Milinkovic-Savic, Tadic - Mitrovic

Obie reprezentacje zagrają raczej z jednym wysuniętym napastnikiem i raczej będą to konkretne nazwiska. Obaj mogą zrobić sporą różnicę, choć obie defensywy wyglądają solidnie, zwłaszcza Czarnogóry trzymana przez Savicia (Atletico). Od porażki z Polską (2-4), w 2018 roku w sześciu meczach stracili bramki tylko w dwóch meczach z Turcją (2-2) i Słowenią (0-2), przy czym w czerwcu grał mocno rezerwowy skład. Serbowie mają zmianę pokoleniową w trakcie - z kadrą pożegnał się Kolarov, czy Matić i tacy gracze jak choćby Milinkovic-Savic (Lazio) staną przed zadaniem udźwignięcia ciężaru gry. W naszej
ocenie na Bałkanach zapowiada się solidny mecz walki, a obaj selekcjonerzy przy 4-2-3-1 raczej myślą, aby zwłaszcza bramki nie stracić. Trzech bramek chyba w tej konfrontacji nie należy się spodziewać, a otwarcie wyniku spowoduje raczej większe szanowanie wyniku przez którąś z drużyn niż dalsze parcie od przodu, co wynika z mentalności tych zespołów.

Pozostałe typy

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
0
wyczyść