x 0%
2 96%

Obie drużyny strzelą gola? - Nie
1.65

Na The DW Stadium Wigan podejmie Manchester City i każdy inny wynik niż awans The Citizes dalej będzie wielką sensacją.

Walton - Elder, Burn, Dunkley, Byrne - Morsy, Power - Massey, Powell, Jacobs - Grigg

Bravo - Zinchenko, Laporte, Stones, Danilo - Silva, Fernandinho, Gündogan - Sané, Agüero, Silva

Na nią się oczywiście nie zanosi, a występ w Basel (0-4) w Lidze Mistrzów był w wykonaniu ekipy Guardioli imponujący. Daje też spokój, przed dwu meczem w finale Pucharu Ligi i Premier League z Arsenalem, starciem z Chelsea i rewanżem z Bazyleą. Terminarz napięty, ale do finału na Wembley cały tydzień i w ataku powinniśmy zobaczyć pierwszy garnitur The Citizens (poza kontuzjowanym Jesusem). Pep da pewnie pograć Bravo i Zinchence, pojawi się nabytek Laporte, być może także młodzi Foden, czy Diaz. Wigan straciło prowadzenie w League One po dwóch porażkach z (13) Southend (1-3) i (17) Blackpool (0-2) i perspektywa starcia z najlepszą drużyna w Anglii w tym momencie daje nikłe perspektywy na przełamanie. The Citizens pewnie ograli rundę wcześniej Swansea w Walii (2-0) załatwiając sprawę do przerwy i pewnie kontrolując przebieg drugiej połowy - mimo zmian w składzie goście nie powinni tutaj stracić nawet gola. Zapowiadana linia pomocy i ataku gości skutecznie powinna determinować wybitnie defensywną taktykę gospodarzy.