x 25%
2 25%

Rzutów rożnych w meczu 9.5 - Over 9.5
1.83

12 kolejka Ekstraklasy rozpocznie się w Gliwicach, gdzie (5) Piast (6-2-3 17-15) podejmie (1) Lechię Gdańsk (6-3-2 20-13). Tabela jest niezwykle spłaszczona i rywali w bezpośrednim starciu dzieli tylko oczko przed tą rundą, a pierwsze sześć zespołów dzielą ledwie dwa oczka. Przed przerwą na reprezentacje Piast zremisował z Miedzią w Legnicy (2-2), natomiast Lechia pokonała Zagłębie Sosnowiec (4-1). W zeszłym sezonie wszystkie trzy spotkania w tej parze wygrywali goście - Piast (2-0) w Gdańsku, Lechia (2-1) i (2-0) przy Okrzei. Nie podejmując się oceny, jak przerwa na reprezentacje wpłynie na dyspozycję tych zespołów warto zauważyć jednak, że do tej pory Piast notował średnio (6.0) rzutu rożnego na mecz, przy czym w Gliwicach po pięciu spotkaniach ta średnia jest najwyższa w lidze i wynosi (8.0). Lechia pod tym względem na wyjazdach to (4.83) na mecz i z takim rywalem powinna być przynajmniej osiągnięta, jeśli nie przekroczona. Sumarycznie więc spodziewamy się dwucyfrowej liczby tych stałych fragmentów gry w statystykach.