x 18%
2 64%

Rzutów rożnych w meczu 9.5 - Over 9.5
1.65

W Białymstoku, aktualny lider (1) Jagiellonia (7-2-3 19-14) podejmie (3) Legię Warszawa (6-4-2 19-15), która traci do nich razem z gdańską Lechią zaledwie punkt. Miejscowi po wygranej z Pogonią (2-1), goście po (3-3) i kapitalnym widowisku z Wisłą, gdzie w ostatniej minucie uratowali oczko. Legia oprócz błędów w defensywie, które skwapliwie wykorzystała Biała Gwiazda na przestrzeni pięciu minut, pokazała jednak determinacje w ofensywie, a Carlitos udowodnił, że ciągle na tle naszej ligi może być zawodnikiem robiącym różnice.

Wiadomo, że rywalizacja tych drużyn to zwłaszcza na Podlasiu sprawa która dodają dodatkowego smaczku, ale to akurat na ekipę Sa Pinto może podziałać pozytywnie, co widzieliśmy tydzień temu w stolicy w prestiżowej konfrontacji z Wisłą. Uważamy, że podobnie jak w Warszawie, sytuacji pod obiema bramkami nie zabraknie i w statystykach liczba rzutów rożnych będzie dwucyfrowa, zwłaszcza, że oba zespoły w tym sezonie pozwalają rywalom średnio na ponad pięć (5.58 - 5.25) takich sytuacji na mecz.