x 8%
2 0%

1x2 - 1
1.75

W Szczecinie, (7) Pogoń (6-4-5 22-18) podejmie (15) Miedź Legnica (3-4-8 16-32), przewidywane składy:

Załuska - Niepsuj, Walukiewicz, Dwali, Matynia - Delew, Drygas, Kozulj, Podstawski, Majewski - Buksa

Kanibołocki - Pikk, Cruz, Bartczak, Milijković - Fernandez, Garguła, Szczepaniak - Piasecki, Forsell, Onjamaa

Szansa dla Portowców na przeskok bliżej czołówki po ich serii trzech wygranych, oraz sześciu zwycięstw w siedmiu ostatnich ligowych spotkaniach. Ze Szczecina nikt nie wywiózł punktów od połowy września, a ofiarami Pogoni była Biała Gwiazda (2-1), Wisła Płock (4-0), Lech (3-0) i Legia (2-1) - co musi wzbudzać szacunek. Miedź od sensacyjnej wygranej w Białymstoku końcem sierpnia zdobyła tylko punkty w Płocku (2-2) i z Cracovią (0-0) na wyjeździe i widać, jednak brak jakości w kadrze zespołu z Legnicy. Reprezentacyjna przerwa wybiła z pewnością gospodarzy z rytmu, gościom dała szanse na przygotowanie do meczu, ale w naszej ocenie Portowcy wytrzymają tutaj presję i wypunktują przeciwnika.