Rzutów rożnych w meczu 9.5 - Over 9.5
Bukmacher:
Kurs:
1.84

W Lubinie, (10) Zagłębie (9-3-11 36-35) podejmie (1) Lechię Gdańsk (14-7-2 37-18). Wygrana Legii stwarza presję na gościach, ale też Zagłębie po cennym (2-1) w Poznaniu, oraz (3-0) z Miedzią, ma po czym się odbudowywać - porażka we Wrocławiu (0-2) była przecież bolesna. Lechia może i nie zachwyca po zimowej przerwie, ale wygrane u siebie z Pogonią (2-1) i Wisłą Kraków (1-0) przy remisie w Kielcach (0-0), gdzie mieli mnóstwo sytuacji, łącznie z karnym dają obraz solidności w ekipę Stokowca. Rywal trudny, a my biorąc pod uwagę statystyki rzutów rożnych z meczów Zagłębia po przerwie, (20) w Poznaniu, przy (15)! Miedziowych, (17) z zespołem z Legnicy, oraz (11, 5-6), we Wrocławiu stawiamy zdecydowanie na przynajmniej dziesięć tych stałych fragmentów gry w spotkaniu zamykającym 24 kolejkę Ekstraklasy.