Rzutów rożnych w meczu 9.5 - Over 9.5
Bukmacher:
Kurs:
1.80

(4) Cracovia (12-6-9 32-29) podejmie (10) Koronę Kielce (10-10-7 34-36) w 28 kolejce Ekstraklasy. Po reprezentacyjnej przerwie lepiej wypadły Pasy, które pokonały w Zabrzu Górnika (1-0), choć trzeba przyznać, że zespół Brosza nie wykorzystał kilku dobrych okazji. Korona, która po laniu od Wisły (2-6) pokonała Jagiellonię (3-1), po przerwie zremisowała (0-0) z Lechem, co poniekąd przyczyniło się

do dymisji Adama Nawałki w zespole rywali. Niesamowity ścisk jest obecnie na finiszu sezonu zasadniczego w kwestii znalezienia się w top 8 i przed tą kolejką czwarta przecież Cracovia, ma tylko dwa oczka więcej niż dziesiąta Korona. Goście muszą szukać punktów w każdym

meczu, Cracovia jest jednak w tej rundzie wygrała pięć z siedmiu spotkań (5-0-2), w tym wszystkie trzy u siebie. Zapowiada się mecz walki, a my postawimy w tej sytuacji na dwucyfrową liczbą rzutów rożnych, którą zanotowano w Zabrzu, czy derbach Krakowa ostatnio w grach z udziałem Cracovii, a także choćby w Białymstoku w ostatnim wyjeździe Korony - ten zespół ma drugą w Ekstraklasie (5.52) średnią zdobywanych tych stałych fragmentów gry i z pewnością zagości pod bramką gospodarzy także.