x 0%
2 50%

Obie drużyny strzelą gola? - Tak
1.50

Na Abe Lenstra Stadion, (13) SC Heerenveen (5-7-8 42-47) podejmie (10) PEC Zwolle (7-3-10 26-34).

Hahn - Woudenberg, Pierie, Høegh, Hornkamp - Rienstra, Schaars - Mihajlovic, Vlap, Bergen - Lammers

Hart - Paal, Lam, Polen, Ehizibue - Clement, Bouy, Namli - Duinen, Thy, Crooij

Gospodarze bez wygranej w 2019 roku, ale też rwale jak Ajax (4-4), Alkmaar (0-2) i Arnhem (2-2) nie byli łatwi. Goście za to komplet dziwięć oczek po zimowej przerwie po wygranych z Feyenoordem (3-1), na boisku Heraclesa (2-0), oraz z Utrechtem (4-3) tydzień temu. Jak widać są całkiem skuteczni, ale też nie można nie doceniać zespołu z Fryzji, który od grudnia w 6 z 7 gier zawsze trafiał do bramki rywali, choć też przy stratach własnych w każdym meczu (6/7 BTS, 86%). (3-2) w pierwszym meczu i biorąc pod uwagę formę tych zespołów w ofensywie po zimowej przerwie postawimy ponownie na bramkową rywalizację.