x 0%
2 100%

Spread +0,5/-0,5 - 2 -0,5
1.50

(16) Cardiff (5-3-12 19-38) podejmie bezkompromisowy w tym sezonie do tej pory (3) Tottenham (15-0-5 43-21)

Etheridge - Bennett, Bamba, Morrison, Manga - Murphy, Arter, Gunnarsson, Camarasa, Mendez-Laing - Paterson

Lloris - Rose, Foyth, Sánchez, Aurier - Sissoko, Winks - Heung-Min, Eriksen, Moura - Kane

Cardiff po laniu od United (1-5), ugrało oczko w Londynie (0-0) po tym jak Crystal Palace pokonało The Citizens, po czym wygrało w Leicester (1-0), po tym jak Lisy zdobyły na Chelsea i Mistrza Anglii komplet punktów - cała Premier League. Koguty po imponującym okresie świątecznym, poległy (1-3) z Wilkami, będąc zwłaszcza w drugiej połowie zadziwiająco słabym zespołem. Gra z kontry dobrze wyszła graczom Neila Warnocka na wyjazdach - 37% posiadania z Crystal Palace, przy 9-31 w sytuacjach bramkowych i 1-12 w rzutach rożnych, 38% posiadania z Listami, 4-10 w rzutach rożnych, przy bramce w 92' minucie meczu. Koguty w naszej ocenie wyciągną wnioski z meczu z Wolves i trzy punkty pojadą do Londynu - Czerwone Diabły dokładnie pokazały jak należy z nimi zagrać.