4
Minnesota Wild

Moneyline EX+PEN - 1
1.51

Toronto Maple Leafs (21-5-2-11 144-109) podejmie Minnesota Wild (16-2-3-17 110-108). Druga drużyna Konferencji Wschodniej nie dała radości swoim fanom w ostatnim meczu starego roku przegrywając z Islanders (0-4). Była to jednak pierwsza porażka od sześciu spotkań, a dla Islanders czwarta wygrana z rzędu. Wild o ile zamknęli 2018 wygraną w Winnipeg Jets (3-1), tak 1 stycznia przegrali z Pingwinami (2-3). Przegrali 6 z ostatnich 7, oraz 7 z ostatnich 10 spotkań, a 2 grudnia nie sprostali Maple Leafs u siebie (3-5). Co ciekawe Wild nie grali jeszcze w tym sezonie dogrywki na wyjeździe (8-0-0-10), ale zabezpieczymy się pod tym względem szansą dla miejscowych przy potencjalnym remisie do przerwy uważając, że zrehabilitują się tutaj fanom za ostatnią porażkę. Dyspozycja tych drużyn w naszej ocenie skłania ku takiemu rozwiązaniu, choć wygrana Wild z Winnipeg pokazuje, że w NHL wiele może się zawsze wydarzyć.