x 0%
2 0%

Suma rzutów rożnych w meczu 8.5 - Over 8.5
1.50

Commerzbank-Arena, Frankfurt (5) Eintracht (9-6-6 40-27) podejmie (3) Borussię Monchengladbach (13-3-5 41-21)

Trapp - Hinteregger, Hasebe, Ndicka - G. Fernandes, Rode - da Costa, Kostic - Jovic - Haller, Rebic

Sommer - Lang, Ginter, Elvedi, Wendt - Strobl - Neuhaus, Zakaria - T. Hazard, Stindl, Plea

Eintracht po trzech remisach w lidze z Werderem, Dortmundem i Lipskiem nie potrafił wygrać w Kharkovie z Szachtarem (2-2) w czwartek mimo, że rywal od 11 minuty grał w osłabieniu. Dobry start w 2019 roku gości za to z wygranymi w Leverkusen, z Augsburgiem i Schalke na wyjeździe został przerwany w zeszłym tygodniu porażką u siebie z Herthą (0-3). Oba zespoły więc ze swoimi problemami, ale biorąc pod uwagę, że oba zespoły raczej preferują ofensywną piłkę, a w ich spotkaniach pada sporo rzutów rożnych - (10.1) Eintracht, (10.3) Borussia M-G, na przynajmniej dziewięć tych stałych fragmentów gry liczymy w tym starciu.