x 0%
2 100%

1x2 - 2
1.84

Na WWK Arena, (15) Augsburg (6-7-14 37-50) podejmie (9) Hoffenheim (10-11-6 54-39)

Kobel - J. Schmid, Gouweleeuw, Danso, Max - Koo, D. Baier - Hahn, Gregoritsch, Ji - Finnbogason

Baumann - Bicakcic, Vogt, B. Hübner - Kaderabek, N. Schulz - Grillitsch - Demirbay, Amiri - Belfodil, Kramaric

Remisy sporo kosztują gości, ale ciągle mają szanse na grę w europejskich pucharach. Gospodarze z pięcioma oczkami nad strefą spadkową po porażce z (17) Nurnberg (0-3) tydzień temu, oraz dodatkowo mają w nogach pucharowy mecz z Lipskiem (1-2 OT.), który kończył się dogrywką. Hoffenheim po przerwie rozbił Bayer (4-1) dobrze prezentując się w ofensywie. Augsburg jest w ostatnich sezonach gościnnym dla nich miejscem - w trzech ostatnich sezonach goście (1-3, 0-2, 0-2) pewnie tu wygrywali i biorąc pod uwagę postawę miejscowych w minionym tygodniu, a zwłaszcza porażkę ze słabiutką Norymbergą postawimy tutaj na kolejną wygraną przyjezdnych.