x 0%
2 100%

1x2 - 2
1.70

Niemcy, DEL. (14) Schwenninger (1-1-2-13 26-59) podejmie (2) Monachium (10-3-0-4 56-39). Dziesięć dni przerwy to sporo jak na ligi hokejowe, ale w tym sezonie gospodarze grają po prostu słabiutko. 15 porażek w 17 meczach, 13 w czasie regularnym. Aktualnie cztery z rzędu, a 18 października (2-4) w Monachium. Goście po krótkiej zadyszce początkiem października zdecydowanie w formie, 7 wygranych z rzędu, 6 do 60 minuty, i wszystkie sześć z przynajmniej (-1.5) handicapem, w tym ostatni wyjazd 4 listopada (4-0) w (3) Ingolstadt, bardzo mocny rywalem, a chwilę wcześniej (2-0) w (5) Augsburgu. Biorąc to pod uwagę, nie zakładamy, aby równie wypoczęty zespół gości nagle zapomniał jak się gra skutecznego hokeja i pokona dołujący Schwenninger w czwartkowy wieczór.