Rzutów rożnych w meczu 9.5 - Over 9.5
Bukmacher:
Kurs:
1.52

Na Stadionie Olimpijskim w Kijowie, Dynamo podejmie Ajax Amsterdam w rewanżowym meczu eliminacji Ligi Mistrzów. Gdy w 15 minucie Kędziora strzelił bramkę w Holandii na (1-1) sytuacja Dynama była bardzo dobra, ale jeszcze przed przerwą Ajax dorzucił dwa trafienia (Ziyech i Tadić) i na rewanż zespół Ten Haga przyjedzie z dwu bramkową zaliczką. W weekend goście łatwo rozbili Emmen (5-0), natomiast Dynamo tylko zremisowało (1-1) w Odessie, ale Khatskevich rotował składem. W Amsterdamie zanotowano sporo rzutów rożnych (14), nawet Dynamo miało ich więcej (8-6). Teraz, gdy nie mają nic do stracenia i dwie bramki do odrobienia, gra na "alibi" nic tutaj nie da - a jest to też zespół mierzący w fazę grupową. Ajax raczej przetrwa w Kijowie, ale postawimy tutaj ponownie na dwucyfrową liczbę tych stałych fragmentów gry.