Rzutów rożnych w meczu 9.5 - Over 9.5
Bukmacher:
Kurs:
1.65

Na Etihad (1) Manchester City (2-0-1 6-3) podejmie (4) Szachtara Donieck (0-2-1 4-7), przewidywane składy:

Ederson - Delph, Laporte, Kompany, Walker - D.Silva, Fernandinho, B.Silva - Sterling, Agüero, Mahrez

Pyatov - Ismaily, Rakitskiy, Krivtsov, Butko - Stepanenko, Maycon - Bolbat, Patrick, Nem - Moraes

Trzy porażki z rzędu w Lidze Mistrzów u siebie - Basel (1-2), Liverpool (1-2), Lyon (1-2) to wyniki The Citizens w 2018 roku przed własną publicznością i nietrudno założyć, że Guardiola za wszelką cenę zechce tę passę przełamać. Po ostatniej udało się opanować sytuację w tabeli wygranymi na wyjazdach w Hoffenheim i Charkowie, w lidze maszynka sprawnie wygrywa kolejne spotkania i wszystko wydaje się być pod kontrolą jak przed meczem z Olympique. Gracze Paulo Fonsecy przyjadą tutaj w dobrych nastrojach po weekendowej wygranej z Dynamem Kijów (2-1) i choć skala trudności wydaje się ekstremalna są na tyle niezłym zespołem, aby spróbować powalczyć jak na Ukrainie, gdzie nie dali się zdominować (po połowie % posiadania piłki), a i nękali Edersona swoimi strzałami (10-17). Rok temu przy porażce (0-2) decydującego gola stracili tutaj w ostatniej minucie meczu. My jednak postawimy na dwucyfrową liczbę rzutów rożnych w wyniku różnych boiskowych zdarzeń jak kilka tygodni wcześniej w Charkowie (10), licząc na ambitną postawę Szachtara.