1
Rouen

Over/Under 5.5 - Over
1.87

Liga Mistrzów, rewanżowe starcie w 1/8 finału, Salzburg podejmie lidera francuskiej ligi, Rouen po remisie (3-3) na Île Lacroix. Salzburg, grający w silniejszej EBEL w niedziele przegrał z liderującym Graz (2-3 PEN.) i może mieć to znacznie w kwestii dyspozycji fizycznej, a poniekąd była to już czwarta porażka tego zespołu w ostatnich pięciu rundach. Goście dwa dni wcześniej spokojnie wypunktowali Anglet (8-3) Nie zmienia to jednak faktu, że w swojej lidze są najskuteczniejszym zespołem w tym momencie. I z zespołem preferującym także ofensywny hokej, także rewanż powinien być toczony w żywym tempie - a przypomnijmy, że Rouen w październiku dwukrotnie pokonało grającą w DEL Nurnberg (4-2 i 5-2 w Niemczech). Spodziewamy się ponownie wysokiego wyniku końcowego, choć trzeba też zaznaczyć, że w Rouen wynik ustalono już do 40 minuty i zdarzyła się więc tercja bez trafień. Szybkie otwarcie wyniku powinno jednak tutaj odpowiednio ustalić przebieg tego spotkania.