POŁOWA Z WIĘKSZĄ LICZBĄ BRAMEK - Druga Połowa
Bukmacher:
Kurs:
2.17

Liga Mistrzów - Kwalifikacje - 1/8-finału. Na sztucznej nawierzchni Dalğa Arena w Baku, Qarabag (Aze) zagra Partizani Tirana (Alb)

po bezbramkowym remisie w Albanii (0-0). Zespół z Azerbejdżanu był aktywniejszy na boisku, ale nie zdołał udokumentować swojej

przewagi bramką, co więcej nawet nie oddał celnego strzału (0-3) na bramkę przeciwnika i to mimo znacznej przewagi choćby w rzutach

rożnych (7-2). Nie mamy wątpliwości, że Partizani przyjedzie tutaj ze zdecydowanie defensywnym nastawieniem i przy pełni sił będą wstanie tutaj bronić się przynajmniej w pierwszej połowie. W naszej ocenie szansę na to, że to po przerwie padnie w tym spotkaniu więcej bramek są spore i na takie rozwiązanie (Połowa z większą liczbą goli - 2) zdecydujemy się w tym pojedynku.