Obie drużyny strzelą gola? - Nie
Bukmacher:
Kurs:
1.85

PREMIER LEAGUE - KOLEJKA 38, Carrow Road. (20) Norwich (5-7-25 23-79) zagra z (4) Tottenhamem (21-5-11 64-40)

Gunn - Gibson, Hanley, Byram - Giannoulis, Rupp, Gilmour, Aarons - Lees-Melou, Dowell - Pukki

Lloris - Davies, Dier, Sánchez - Sessegnon, Højbjerg, Bentancur, Royal - Heung-Min Son, Kane, Kulusevski

Zdegradowane Norwich przerwało serię pięciu porażek remisując w Wolverhampton (@1-1), zdobywając pierwszą bramkę od pierwszej połowie kwietnia. Koguty wskoczyły do top 4, wykorzystując błędy Arsenalu i tutaj sprawa jest prosta - wygrana da drużynie Conte pewną Ligę Mistrzów. Po remisie na Anfield (@1-1), wygrana właśnie nad Kanonierami (3-0), oraz Burnley (1-0), które walczyło o utrzymanie. Na uważną grę w defensywie Tottenhamu postawimy na Carrow Road, gdzie muszą minimalizować ryzyko wpadki na samym końcu rywalizacji w tym sezonie.