2 0%

1x2 - 1
 STS
1.68

Serie A - Kolejka 3, Stadio Olimpico. Roma (2-0-0 7-1) zagra z Sassuolo (1-1-0 3-2)

Patricio; Karsdorp, Mancini, Smalling, Calafiori; Cristante, Veretout; Zaniolo, Pellegrini, Mkhitaryan; Abraham

Consigli; Toljan, Chiriches, Ferrari, Rogerio; Frattesi, Lopez; Berardi, Boga, Djuricic; Raspadori

- Roma pewnie pokonała Fiorentinę (3-1) i wygrała z Salernitaną (@4-0) w międzyczasie eliminując Trabzonspor (@2-1, 3-0)
- Sassuolo wygrało w Veronie (@3-2), ale ponad połowę grali w przewadze, z Sampdorią już nie zdołali wygrać (0-0)

Jose Mourinho ma coraz zdrowszy skład i wydaje się, że ma pomysł na tą kadrę jaką dysponuje. Dodatkowo przewaga własnego boiska i jednak niezbyt przekonująca postawa gości w dwóch pierwszych kolejkach (oraz porażka z Cremonese 0-2 towarzysko w reprezentacyjnej przerwie) skłania nas do postawienia na gospodarzy.